Jalkapallo »Israel » State Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000153000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷QoSWJ839¬AD÷1483899300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WOSSKll3¬AD÷1483813800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYTOLUYd¬AD÷1483806600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GGptcodd¬AD÷1483799400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬WU÷m-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6se63mJS¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬WU÷beitar-shimshon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷r3nYb7Rq¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xQoxbRtj¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Netanya¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬WU÷netanya¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OI514T3M¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Iksal Imad¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Iksal Imad¬WU÷hapoel-iksal-imad¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬WV÷ashdod¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷x27g6kZ9¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷H. Hod Hasharon¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KFA¬AE÷H. Hod Hasharon¬WU÷hapoel-hod-hasharon¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pS6c59lG¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Ironi Kiryat¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷M. Ironi Kiryat¬WU÷m-ironi-kiryat¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GnJp8B4c¬AD÷1483638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bB8k7VJ3¬AD÷1483638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬WU÷h-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ltRbp8Cj¬AD÷1483637700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Akko¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AKK¬AE÷Akko¬WU÷akko¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬WV÷yehuda¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2qFt9iki¬AD÷1483637700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Shaarayim FC¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim FC¬WU÷maccabi-shaarayim¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhnin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AkSfolcp¬AD÷1483637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬WU÷ashkelon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬WV÷m-jaffa¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fu9Q2GSH¬AD÷1483637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬WU÷h-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Kfar Kasem¬WV÷kfar-kasem¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IJZGrCF1¬AD÷1482346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzliya¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷UgwLsWU7¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1484913643
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000153000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷Q1YxoYyG¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷UZvUnf73¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Haifa¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬WU÷h-haifa¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷4hXtphiM¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷8QwYoEM9¬AD÷1485284100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬WU÷h-beer-sheva¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AN÷n¬~AA÷bFWpqC6S¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬WU÷ashkelon¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬WV÷yehuda¬AN÷n¬~AA÷OxxMlGxi¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Raanana¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬WU÷h-raanana¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷zDuQmzhc¬AD÷1485370500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷zyOCvWEq¬AD÷1485370500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhnin¬AN÷n¬~
1
1484913643
8
Ohje: Olet tällä hetkellä State Cup 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa State Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, State Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). State Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). State Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.