Jalkapallo »Israel » Leumit League » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷YyBnltOi¬ZD÷p¬ZE÷f9SRygP4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000169000Leumit Leagu013League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷WGfRPkdK¬AD÷1503063000¬ADE÷1503063000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬WU÷hapoel-hadera¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷SntcKTJs¬AD÷1503063000¬ADE÷1503063000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QwfVO9BQ¬AD÷1503063000¬ADE÷1503063000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Nazareth¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬WV÷hapoel-marmorek¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pOz2JmZm¬AD÷1503063000¬ADE÷1503063000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bosIF5YC¬AD÷1503063000¬ADE÷1503063000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1503181676
5
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷YyBnltOi¬ZD÷p¬ZE÷f9SRygP4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000169000Leumit Leagu013League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷GMiDGoJ6¬AD÷1503331200¬ADE÷1503331200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬WU÷beitar-shimshon¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬AN÷n¬~AA÷IyZ9HR30¬AD÷1503331200¬ADE÷1503331200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷OEZ5I7lf¬AD÷1503331200¬ADE÷1503331200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬WV÷h-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷xxtMEPmJ¬AD÷1503667800¬ADE÷1503667800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷bqjtKKPb¬AD÷1503667800¬ADE÷1503667800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬WU÷hapoel-katamon¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷WdllIbfB¬AD÷1503667800¬ADE÷1503667800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Marmorek¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Marmorek¬WU÷hapoel-marmorek¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷ptnxL0Ah¬AD÷1503667800¬ADE÷1503667800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷2HdXLten¬AD÷1503667800¬ADE÷1503667800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬WU÷ironi-nesher¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷h6kpJvu5¬AD÷1503936000¬ADE÷1503936000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬WU÷h-kfar-saba¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷OQcTMMut¬AD÷1503936000¬ADE÷1503936000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Nazareth¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬WU÷m-nazareth¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷C85oHI9H¬AD÷1503936000¬ADE÷1503936000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷WCxCXwfb¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬WU÷beitar-shimshon¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬WV÷h-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷hSQKVHOA¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬WU÷hapoel-afula¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬AN÷n¬~AA÷pM3gFdvU¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷2wY7YJvh¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷OnZ3ZaPo¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷ja4kGxPN¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬WU÷h-nazareth¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷MseLAGno¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬WV÷hapoel-marmorek¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬WU÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷A3yGWc94¬AD÷1504270800¬ADE÷1504270800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~
1
1503181676
235
Ohje: Olet tällä hetkellä Leumit League 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Israel alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Leumit League 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Leumit League 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Leumit League 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Leumit League 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.