Jalkapallo »Etiopia » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷OCAl2EEA¬ZD÷s¬ZE÷pSxMXXMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷jw7LKR89¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬WU÷adama-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2HQQbpnj¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬WU÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MEB¬AF÷EEPCO¬WV÷eepco¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷UT5PJoOF¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Bunna¬WV÷jimma-aba-bunna¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷n50UI5wM¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬WV÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dG7HL7g3¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬WU÷sidama-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬WV÷defence-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷QeaYHPhS¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬WU÷st-george¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Nigd Bank¬WV÷ethiopia-nigd-bank¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rD3DMmvc¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬WU÷welayta-dicha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬WV÷dedebit¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷t8PUc41d¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Woldya Kenema¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOK¬AE÷Woldya Kenema¬WU÷woldya-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ADD¬AF÷Addis Ababa Ketema¬WV÷addis-ababa-ketema¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷dGon6SgG¬AD÷1497965400¬ADE÷1497965400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬WU÷dedebit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SzfV9Afi¬AD÷1497699000¬ADE÷1497699000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬WU÷defence-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AJkj5n9M¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Arba Menche¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬AG÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷O2mv8lP3¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EEPCO¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fiRMaQWq¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷2gnr78vA¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬WV÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6RhZ8U9c¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Bunna¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AH÷0¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Bunna¬WU÷jimma-aba-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷hrue46OS¬AD÷1497526200¬ADE÷1497526200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Addis Ababa Ketema¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADD¬AE÷Addis Ababa Ketema¬WU÷addis-ababa-ketema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬WV÷st-george¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xjwqin59¬AD÷1495976400¬ADE÷1495976400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬WU÷st-george¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1503310486
240
fixtures
1
1503310486
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Premier League 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Etiopia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Premier League 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Premier League 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Premier League 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Premier League 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.