Jalkapallo »Englanti » FA Cup » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLANTI: FA Cup¬ZEE÷lYQtaqPQ¬ZB÷198¬ZY÷Englanti¬ZC÷80Ujbl7d¬ZD÷p¬ZE÷8xScsPC7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_lYQtaqPQ¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/englanti/fa-cup/¬ZX÷00Englanti 008glanti0150000000153000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷8nuM5b17¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood¬WU÷fleetwood¬WN÷SHR¬AF÷Shrewsbury¬WV÷shrewsbury¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. ¬AN÷n¬~AA÷S4Z6EpJR¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Halifax¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax¬WU÷halifax¬WN÷EAS¬AF÷Eastleigh¬WV÷eastleigh¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 3-3. ¬AN÷n¬~AA÷EqS7T1gE¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milton Keynes¬WU÷milton-keynes¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬WV÷charlton¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. ¬AN÷n¬~AA÷r9ec2VgM¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬WU÷oxford-utd¬WN÷MAC¬AF÷Macclesfield¬WV÷macclesfield¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. ¬AN÷n¬~AA÷WQe57R2t¬AD÷1481658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stourbridge¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬AO÷1480892409¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stourbridge¬WU÷stourbridge¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬WV÷northampton¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷UDLY94Rr¬AD÷1482263100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬WV÷notts-county¬WM÷PET¬AE÷Peterborough¬WU÷peterborough¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-2. ¬AN÷n¬~AA÷nwvQ4IGD¬AD÷1482349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newport¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬WV÷plymouth¬WM÷NEW¬AE÷Newport¬WU÷newport¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. ¬AN÷n¬~AA÷Sjpqdp7i¬AD÷1483732500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Ham¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Ham¬WU÷west-ham¬WN÷MAC¬AF÷Manchester City¬WV÷manchester-city¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷YmRLvqxH¬AD÷1483792200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Utd¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAU¬AE÷Manchester Utd¬WU÷manchester-utd¬WN÷REA¬AF÷Reading¬WV÷reading¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷fRuIbwTk¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Accrington¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACC¬AE÷Accrington¬WU÷accrington¬WN÷LUT¬AF÷Luton¬WV÷luton¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷KpNHuPMA¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrow¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬WV÷rochdale¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷CvnegriA¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIR¬AE÷Birmingham¬WU÷birmingham¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬WV÷newcastle¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷vRmme4Mc¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackpool¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blackpool¬WU÷blackpool¬WN÷BAR¬AF÷Barnsley¬WV÷barnsley¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷dj0s5ujM¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bolton¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOL¬AE÷Bolton¬WU÷bolton¬WN÷CRY¬AF÷Crystal Palace¬WV÷crystal-palace¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷04KrpvEd¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff¬WU÷cardiff¬WN÷FUL¬AF÷Fulham¬WV÷fulham¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷2Tv8jtyT¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everton¬WU÷everton¬WN÷LEI¬AF÷Leicester¬WV÷leicester¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷lQdZ61L9¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huddersfield¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬WN÷POR¬AF÷Port Vale¬WV÷port-vale¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷GCGQw3iN¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hull¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull¬WU÷hull¬WN÷SWA¬AF÷Swansea¬WV÷swansea¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷QNNDt574¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipswich¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich¬WU÷ipswich¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬WV÷lincoln-city¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷Qo60X0Uj¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬WU÷millwall¬WN÷BOU¬AF÷Bournemouth¬WV÷bournemouth¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷zsao4a5S¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬WU÷norwich¬WN÷SOU¬AF÷Southampton¬WV÷southampton¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷ne7dYtFp¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬WU÷qpr¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬WV÷blackburn¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷SA8Q8Njc¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stoke¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stoke¬WU÷stoke¬WN÷WOL¬AF÷Wolves¬WV÷wolves¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷f3FUxN6T¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland¬WU÷sunderland¬WN÷BUR¬AF÷Burnley¬WV÷burnley¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷GzsEaJDq¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sutton¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUT¬AE÷Sutton¬WU÷sutton¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬WV÷wimbledon¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷vkWZo0qp¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Watford¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Watford¬WU÷watford¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬WV÷burton¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷86u4iMLM¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Bromwich¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DER¬AF÷Derby¬WV÷derby¬WM÷WBA¬AE÷West Bromwich¬WU÷west-bromwich¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷YmmifOy4¬AD÷1483801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wigan¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIG¬AE÷Wigan¬WU÷wigan¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham¬WV÷nottingham¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷MDLvoKbj¬AD÷1483810200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal¬WV÷arsenal¬WM÷PRE¬AE÷Preston¬WU÷preston¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷UFt0h26G¬AD÷1483887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough¬WU÷middlesbrough¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Wed¬WV÷sheffield-wed¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷2T0w6LzG¬AD÷1483891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tottenham¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham¬WU÷tottenham¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬WV÷aston-villa¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷617U7s63¬AD÷1483991100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge Utd¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd¬WU÷cambridge-utd¬WN÷LEE¬AF÷Leeds¬WV÷leeds¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~
1
1481380467
167
32
Löydä turnauksen FA Cup, Englannin Cup otteluohjelma, huomisen ottelut ja ja kaikki nykyisen kauden FA Cup, Englannin Cup otteluohjelmat. LiveTulokset.com tarjoaa kaikki FA Cup, Englannin Cup ottelut, live tulokset ja lopputulokset sekä tämän hetken sarjataulukot, head-to-head tilastot ja kerroinvertailun. FA Cup, Englannin Cup lisäksi voit seurata yli 5000 kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman LiveTulokset.comissa.