Jalkapallo »Englanti » Carabao Cup » 2017/2018

results
1
1498479481
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLANTI: Carabao Cup¬ZEE÷OMT80ou8¬ZB÷198¬ZY÷Englanti¬ZC÷lbvjABFe¬ZD÷p¬ZE÷CbncQnzr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_OMT80ou8¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/englanti/carabao-cup/¬ZX÷00Englanti 008glanti0150000000169000Carabao Cup 011ao Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Englanti¬~AA÷YFoMbqDa¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Accrington¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACC¬AE÷Accrington¬WU÷accrington¬WN÷PRE¬AF÷Preston¬WV÷preston¬AN÷n¬~AA÷UTadrOSI¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barnsley¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barnsley¬WU÷barnsley¬WN÷MOR¬AF÷Morecambe¬WV÷morecambe¬AN÷n¬~AA÷4dVuF4ct¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIR¬AE÷Birmingham¬WU÷birmingham¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Town¬WV÷crawley-town¬AN÷n¬~AA÷fB7qoQr0¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bradford¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bradford¬WU÷bradford¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~AA÷YyNdBMd5¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬WU÷bristol-city¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬WV÷plymouth¬AN÷n¬~AA÷QTUOEe3c¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬WU÷bristol-rovers¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge Utd¬WV÷cambridge-utd¬AN÷n¬~AA÷2BR0AtCB¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff¬WU÷cardiff¬WN÷POR¬AF÷Portsmouth¬WV÷portsmouth¬AN÷n¬~AA÷no4ymnEm¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coventry¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry¬WU÷coventry¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬WV÷blackburn¬AN÷n¬~AA÷bJUqEOCn¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXE¬AE÷Exeter¬WU÷exeter¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬WV÷charlton¬AN÷n¬~AA÷GvyRc3S5¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood¬WU÷fleetwood¬WN÷CAR¬AF÷Carlisle¬WV÷carlisle¬AN÷n¬~AA÷ULRuBD2M¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Green¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Green¬WU÷forest-green¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes¬WV÷milton-keynes¬AN÷n¬~AA÷jw1hq4DC¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby¬WU÷grimsby¬WN÷DER¬AF÷Derby¬WV÷derby¬AN÷n¬~AA÷8UHF4Buj¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luton¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUT¬AE÷Luton¬WU÷luton¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬WV÷ipswich¬AN÷n¬~AA÷Y16mppb6¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mansfield¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mansfield¬WU÷mansfield¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬WV÷rochdale¬AN÷n¬~AA÷CpHpAXHS¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬WU÷millwall¬WN÷STE¬AF÷Stevenage¬WV÷stevenage¬AN÷n¬~AA÷foOhC2sa¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newport¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newport¬WU÷newport¬WN÷SOU¬AF÷Southend¬WV÷southend¬AN÷n¬~AA÷nwWKFyli¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SWI¬AF÷Swindon¬WV÷swindon¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬WU÷norwich¬AN÷n¬~AA÷0l8un6Tg¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham¬WU÷nottingham¬WN÷SHR¬AF÷Shrewsbury¬WV÷shrewsbury¬AN÷n¬~AA÷MavZiYep¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬WU÷oxford-utd¬WN÷CHE¬AF÷Cheltenham¬WV÷cheltenham¬AN÷n¬~AA÷r5PTDFI3¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough¬WU÷peterborough¬WN÷BAR¬AF÷Barnet¬WV÷barnet¬AN÷n¬~AA÷CMYmDrSh¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬WU÷qpr¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬WV÷northampton¬AN÷n¬~AA÷t2Q490RH¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rotherham¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rotherham¬WU÷rotherham¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬WV÷lincoln-city¬AN÷n¬~AA÷O4vZescI¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬WU÷scunthorpe¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬WV÷notts-county¬AN÷n¬~AA÷fPnIaPcg¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Wed¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Chesterfield¬WV÷chesterfield¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Wed¬WU÷sheffield-wed¬AN÷n¬~AA÷naqA1oTt¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wigan¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIG¬AE÷Wigan¬WU÷wigan¬WN÷BLA¬AF÷Blackpool¬WV÷blackpool¬AN÷n¬~AA÷YZswihBj¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wimbledon¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon¬WU÷wimbledon¬WN÷BRE¬AF÷Brentford¬WV÷brentford¬AN÷n¬~AA÷Eg3C5iQq¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wolves¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolves¬WU÷wolves¬WN÷YEO¬AF÷Yeovil¬WV÷yeovil¬AN÷n¬~AA÷MeOXCZX9¬AD÷1502217900¬ADE÷1502217900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wycombe¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUL¬AF÷Fulham¬WV÷fulham¬WM÷WYC¬AE÷Wycombe¬WU÷wycombe¬AN÷n¬~AA÷2ewwe1CO¬AD÷1502218800¬ADE÷1502218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬WU÷reading¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬WV÷gillingham¬AN÷n¬~AA÷GINyCgmG¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colchester¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colchester¬WU÷colchester¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬WV÷aston-villa¬AN÷n¬~AA÷rXmv775J¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬WU÷crewe¬WN÷BOL¬AF÷Bolton¬WV÷bolton¬AN÷n¬~AA÷2mqEJpkP¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds¬WU÷leeds¬WN÷POR¬AF÷Port Vale¬WV÷port-vale¬AN÷n¬~AA÷tI6s6RKP¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬WV÷burton¬AN÷n¬~AA÷UsuVdNsC¬AD÷1502304300¬ADE÷1502304300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Utd¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAL¬AF÷Walsall¬WV÷walsall¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Utd¬WU÷sheffield-utd¬AN÷n¬~
1
1498479481
35
Ohje: Olet tällä hetkellä Carabao Cup 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Englanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Carabao Cup 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Carabao Cup 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Carabao Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Carabao Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.