Jalkapallo »Kongon demokraattinen tasavalta » Super League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Super League¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷Kongon demokraattinen tasavalta¬ZC÷hQwiO5vT¬ZD÷s¬ZE÷YJN3R7zi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/congo-dr/super-league/¬ZX÷00Kongon demok031avalta0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷2cbJkdKp¬AD÷1480861800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ndombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NDO¬AE÷Ndombe¬WU÷ndombe¬AG÷1¬WN÷ETA¬AF÷MK Etancheite¬WV÷fc-mk-etancheite¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷A1zj7OkI¬AD÷1480858200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ocean Pacifique¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OCE¬AE÷Ocean Pacifique¬WU÷ocean-pacifique¬AG÷2¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende¬WV÷sanga-balende¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷rsJ5xSpj¬AD÷1480854600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dauphins Noirs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAU¬AE÷Dauphins Noirs¬WU÷dauphins-noirs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷NKO¬AF÷Nkoyi Bilombe¬WV÷nkoyi-bilombe¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷MXH9yn0d¬AD÷1480854600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muungano¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUU¬AE÷Muungano¬WU÷muungano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷VIR¬AF÷Virunga¬WV÷virunga¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WAyn84zC¬AD÷1480851000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Simba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FC¬AE÷Simba¬WU÷simba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷LUB¬AF÷Lubumbashi Sport¬WV÷lubumbashi-sport¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷jaKl9pL5¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dragons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRA¬AE÷Dragons¬WU÷as-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷RCK¬AF÷RCK¬WV÷rck¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4rIxCnym¬AD÷1480764600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Groupe Bazano¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Groupe Bazano¬WU÷groupe-bazano¬AG÷0¬WN÷BOS¬AF÷Don Bosco¬WV÷don-bosco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷MJSXCSLt¬AD÷1480685400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dibumba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AC¬AE÷Dibumba¬WU÷dibumba¬AG÷0¬WN÷MAZ¬AF÷Mazembe¬WV÷mazembe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷IuyXddW4¬AD÷1480249800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkoyi Bilombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MUU¬AF÷Muungano¬WV÷muungano¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷NKO¬AE÷Nkoyi Bilombe¬WU÷nkoyi-bilombe¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷rqvawlt6¬AD÷1480170600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dragons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRA¬AE÷Dragons¬WU÷as-dragons¬AG÷0¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe¬WV÷motema-pembe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷ALWmsuuJ¬AD÷1480084200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS New Soger¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASN¬AE÷AS New Soger¬WU÷new-soger¬AG÷0¬WN÷MAZ¬AF÷Mazembe¬WV÷mazembe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷WUXqrLPC¬AD÷1479997800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Groupe Bazano¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Groupe Bazano¬WU÷groupe-bazano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende¬WV÷sanga-balende¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷vNNyPhWt¬AD÷1479911400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ndombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷REN¬AF÷Renaissance Aiglons¬WV÷renaissance-aiglons¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NDO¬AE÷Ndombe¬WU÷ndombe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1481033199
130
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Super League¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷Kongon demokraattinen tasavalta¬ZC÷hQwiO5vT¬ZD÷s¬ZE÷YJN3R7zi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/congo-dr/super-league/¬ZX÷00Kongon demok031avalta0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷hKdpBtQt¬AD÷1481034600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬WN÷OCE¬AF÷Ocean Pacifique¬WV÷ocean-pacifique¬AN÷n¬~AA÷G02NlGZj¬AD÷1481110200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬WN÷ASN¬AF÷AS New Soger¬WV÷new-soger¬AN÷n¬~AA÷KYS3c8wi¬AD÷1481110200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RCK¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RCK¬AE÷RCK¬WU÷rck¬WN÷ROJ¬AF÷Rojolu¬WV÷rojolu¬AN÷n¬~AA÷SbWBen83¬AD÷1481117400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MK Etancheite¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETA¬AE÷MK Etancheite¬WU÷fc-mk-etancheite¬WN÷DRA¬AF÷Dragons¬WV÷as-dragons¬AN÷n¬~AA÷6kVFf6N9¬AD÷1481196600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lubumbashi Sport¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUB¬AE÷Lubumbashi Sport¬WU÷lubumbashi-sport¬WN÷GRO¬AF÷Groupe Bazano¬WV÷groupe-bazano¬AN÷n¬~AA÷lEKKgQxG¬AD÷1481203800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanga Balende¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sanga Balende¬WU÷sanga-balende¬WN÷AC¬AF÷Dibumba¬WV÷dibumba¬AN÷n¬~AA÷0lOOhphM¬AD÷1481203800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Eloi Lupopo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELO¬AE÷St Eloi Lupopo¬WU÷st-eloi-lupopo¬WN÷OCE¬AF÷Ocean Pacifique¬WV÷ocean-pacifique¬AN÷n¬~AA÷bPR7dShc¬AD÷1481293800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FC¬AF÷Simba¬WV÷simba¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬AN÷n¬~AA÷fBNSi47S¬AD÷1481376600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rojolu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROJ¬AE÷Rojolu¬WU÷rojolu¬WN÷ETA¬AF÷MK Etancheite¬WV÷fc-mk-etancheite¬AN÷n¬~AA÷dK9fmOFq¬AD÷1481455800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nika¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIK¬AE÷Nika¬WU÷as-nika¬WN÷CAP¬AF÷Capaco¬WV÷capaco¬AN÷n¬~AA÷6kioAoNd¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukavu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUK¬AE÷Bukavu¬WU÷bukavu¬WN÷MUU¬AF÷Muungano¬WV÷muungano¬AN÷n¬~AA÷2Hpf8Pi9¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkoyi Bilombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKO¬AE÷Nkoyi Bilombe¬WU÷nkoyi-bilombe¬WN÷MAK¬AF÷Makiso¬WV÷makiso¬AN÷n¬~AA÷hn33o2pd¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Renaissance Aiglons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renaissance Aiglons¬WU÷renaissance-aiglons¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe¬WV÷motema-pembe¬AN÷n¬~AA÷Ee4anrVk¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Veti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VET¬AE÷Veti¬WU÷veti¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club¬WV÷as-vita-club¬AN÷n¬~AA÷Khek95x3¬AD÷1481463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virunga¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIR¬AE÷Virunga¬WU÷virunga¬WN÷DAU¬AF÷Dauphins Noirs¬WV÷dauphins-noirs¬AN÷n¬~AA÷t8qb7q7F¬AD÷1481549400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende¬WV÷sanga-balende¬AN÷n¬~AA÷zqb163ML¬AD÷1481628600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS New Soger¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUB¬AF÷Lubumbashi Sport¬WV÷lubumbashi-sport¬WM÷ASN¬AE÷AS New Soger¬WU÷new-soger¬AN÷n¬~AA÷EZd55NyS¬AD÷1481635800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dibumba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AC¬AE÷Dibumba¬WU÷dibumba¬WN÷ELO¬AF÷St Eloi Lupopo¬WV÷st-eloi-lupopo¬AN÷n¬~~
1
1481033199
63
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Kongon demokraattinen tasavalta alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Super League 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.