Jalkapallo »Kongon demokraattinen tasavalta » Super Ligue » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Super Ligue¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷Kongon demokraattinen tasavalta¬ZC÷hQwiO5vT¬ZD÷s¬ZE÷YJN3R7zi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/congo-dr/super-league/¬ZX÷00Kongon demok031avalta0000000000153000Super Ligue 011 Ligue000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kongon demokraattinen tasavalta¬~AA÷8drEYL5E¬AD÷1487511000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanga Balende¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sanga Balende¬WU÷sanga-balende¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷FC¬AF÷Simba¬WV÷simba¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷G2JzL2yF¬AD÷1487251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dauphins Noirs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAU¬AE÷Dauphins Noirs¬WU÷dauphins-noirs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷BUK¬AF÷Bukavu¬WV÷bukavu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SxNvKMjL¬AD÷1487251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Groupe Bazano¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Groupe Bazano¬WU÷groupe-bazano¬AG÷0¬WN÷ASN¬AF÷AS New Soger¬WV÷new-soger¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷6XypbuU1¬AD÷1481808600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Motema Pembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe¬WU÷motema-pembe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷VET¬AF÷Veti¬WV÷veti¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YJwx01ak¬AD÷1481722200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Vita Club¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NDO¬AF÷Ndombe¬WV÷ndombe¬AH÷1¬WM÷ASV¬AE÷AS Vita Club¬WU÷as-vita-club¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬AN÷n¬~AA÷fBNSi47S¬AD÷1481722200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rojolu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROJ¬AE÷Rojolu¬WU÷rojolu¬AG÷0¬WN÷ETA¬AF÷MK Etancheite¬WV÷fc-mk-etancheite¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KGZX0spq¬AD÷1481722200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Simba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FC¬AE÷Simba¬WU÷simba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷GRO¬AF÷Groupe Bazano¬WV÷groupe-bazano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷t8qb7q7F¬AD÷1481549400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende¬WV÷sanga-balende¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6kioAoNd¬AD÷1481463000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bukavu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUK¬AE÷Bukavu¬WU÷bukavu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷MUU¬AF÷Muungano¬WV÷muungano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷hn33o2pd¬AD÷1481463000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renaissance Aiglons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renaissance Aiglons¬WU÷renaissance-aiglons¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe¬WV÷motema-pembe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Ee4anrVk¬AD÷1481463000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Veti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VET¬AE÷Veti¬WU÷veti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club¬WV÷as-vita-club¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Khek95x3¬AD÷1481463000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virunga¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAU¬AF÷Dauphins Noirs¬WV÷dauphins-noirs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VIR¬AE÷Virunga¬WU÷virunga¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷bPR7dShc¬AD÷1481290200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷FC¬AF÷Simba¬WV÷simba¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SbWBen83¬AD÷1481203800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MK Etancheite¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETA¬AE÷MK Etancheite¬WU÷fc-mk-etancheite¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷DRA¬AF÷Dragons¬WV÷as-dragons¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lEKKgQxG¬AD÷1481203800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanga Balende¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sanga Balende¬WU÷sanga-balende¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷AC¬AF÷Dibumba¬WV÷dibumba¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0lOOhphM¬AD÷1481203800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Eloi Lupopo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELO¬AE÷St Eloi Lupopo¬WU÷st-eloi-lupopo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷OCE¬AF÷Ocean Pacifique¬WV÷ocean-pacifique¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6kVFf6N9¬AD÷1481196600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lubumbashi Sport¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUB¬AE÷Lubumbashi Sport¬WU÷lubumbashi-sport¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷GRO¬AF÷Groupe Bazano¬WV÷groupe-bazano¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KYS3c8wi¬AD÷1481196600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RCK¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RCK¬AE÷RCK¬WU÷rck¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷ROJ¬AF÷Rojolu¬WV÷rojolu¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1487637677
187
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Super Ligue¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷Kongon demokraattinen tasavalta¬ZC÷hQwiO5vT¬ZD÷s¬ZE÷YJN3R7zi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/congo-dr/super-league/¬ZX÷00Kongon demok031avalta0000000000153000Super Ligue 011 Ligue000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kongon demokraattinen tasavalta¬~AA÷l8aBXuLK¬AD÷1487511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Veti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VET¬AE÷Veti¬WU÷veti¬WN÷SHA¬AF÷Shark XI¬WV÷shark-xi¬AN÷n¬~AA÷SMt2NecD¬AD÷1487597400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Muungano¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAU¬AF÷Dauphins Noirs¬WV÷dauphins-noirs¬WM÷MUU¬AE÷Muungano¬WU÷muungano¬AN÷n¬~AA÷A1CqJt6R¬AD÷1487770200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Vita Club¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASV¬AE÷AS Vita Club¬WU÷as-vita-club¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe¬WV÷motema-pembe¬AN÷n¬~AA÷2Hpf8Pi9¬AD÷1487770200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkoyi Bilombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKO¬AE÷Nkoyi Bilombe¬WU÷nkoyi-bilombe¬WN÷MAK¬AF÷Makiso¬WV÷makiso¬AN÷n¬~AA÷KdwfPHS0¬AD÷1487856600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dibumba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AC¬AE÷Dibumba¬WU÷dibumba¬WN÷LUB¬AF÷Lubumbashi Sport¬WV÷lubumbashi-sport¬AN÷n¬~AA÷SbbFWazR¬AD÷1487856600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Renaissance Aiglons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renaissance Aiglons¬WU÷renaissance-aiglons¬WN÷RCK¬AF÷RCK¬WV÷rck¬AN÷n¬~AA÷rkLSMO62¬AD÷1487856600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Eloi Lupopo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELO¬AE÷St Eloi Lupopo¬WU÷st-eloi-lupopo¬WN÷MAZ¬AF÷Mazembe¬WV÷mazembe¬AN÷n¬~AA÷2icxP8YH¬AD÷1487943000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Simba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FC¬AE÷Simba¬WU÷simba¬WN÷ASN¬AF÷AS New Soger¬WV÷new-soger¬AN÷n¬~AA÷pvosSJrr¬AD÷1488022200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dragons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRA¬AE÷Dragons¬WU÷as-dragons¬WN÷ROJ¬AF÷Rojolu¬WV÷rojolu¬AN÷n¬~AA÷t6vjQcDf¬AD÷1488029400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motema Pembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe¬WU÷motema-pembe¬WN÷NDO¬AF÷Ndombe¬WV÷ndombe¬AN÷n¬~AA÷IF102LUu¬AD÷1488108600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RCK¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RCK¬AE÷RCK¬WU÷rck¬WN÷VET¬AF÷Veti¬WV÷veti¬AN÷n¬~AA÷GzeQRAla¬AD÷1488115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukavu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUK¬AE÷Bukavu¬WU÷bukavu¬WN÷MAK¬AF÷Makiso¬WV÷makiso¬AN÷n¬~AA÷bskoRwbl¬AD÷1488115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬WN÷BOS¬AF÷Don Bosco¬WV÷don-bosco¬AN÷n¬~AA÷nqcjWPuo¬AD÷1488115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkoyi Bilombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKO¬AE÷Nkoyi Bilombe¬WU÷nkoyi-bilombe¬WN÷VIR¬AF÷Virunga¬WV÷virunga¬AN÷n¬~AA÷ba0LSjZh¬AD÷1488115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shark XI¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club¬WV÷as-vita-club¬WM÷SHA¬AE÷Shark XI¬WU÷shark-xi¬AN÷n¬~AA÷Qo2DUC4t¬AD÷1488281400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ocean Pacifique¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OCE¬AE÷Ocean Pacifique¬WU÷ocean-pacifique¬WN÷GRO¬AF÷Groupe Bazano¬WV÷groupe-bazano¬AN÷n¬~AA÷lWsbOyr7¬AD÷1488288600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MK Etancheite¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETA¬AE÷MK Etancheite¬WU÷fc-mk-etancheite¬WN÷REN¬AF÷Renaissance Aiglons¬WV÷renaissance-aiglons¬AN÷n¬~AA÷K81HTWJn¬AD÷1488288600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanga Balende¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sanga Balende¬WU÷sanga-balende¬WN÷ELO¬AF÷St Eloi Lupopo¬WV÷st-eloi-lupopo¬AN÷n¬~
1
1487637677
34
Ohje: Olet tällä hetkellä Super Ligue 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Kongon demokraattinen tasavalta alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super Ligue 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super Ligue 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Super Ligue 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super Ligue 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.