Jalkapallo »Brasilia » Campeonato Paulista » 2017

results
1
1484995063
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BRASILIA: Campeonato Paulista¬ZEE÷CCW826Dg¬ZB÷39¬ZY÷Brasilia¬ZC÷2PSAGsv8¬ZD÷p¬ZE÷WxzqnGna¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_CCW826Dg¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/brasilia/campeonato-paulista/¬ZX÷00Brasilia 008asilia0170000000153000Campeonato P019ulista000¬ZCC÷0¬~AA÷rqjTwac0¬AD÷1486162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santos¬WU÷santos¬WN÷LIN¬AF÷Linense¬WV÷linense¬AN÷n¬~AA÷0zknfKss¬AD÷1486209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santo Andre¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santo Andre¬WU÷santo-andre¬WN÷ITU¬AF÷Ituano¬WV÷ituano¬AN÷n¬~AA÷vRmjgvcm¬AD÷1486234800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novorizontino¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novorizontino¬WU÷novorizontino¬WN÷BER¬AF÷Sao Bernardo¬WV÷sao-bernardo¬AN÷n¬~AA÷fgCJb0ZP¬AD÷1486234800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Bento¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SBT¬AE÷Sao Bento¬WU÷sao-bento¬WN÷COR¬AF÷Corinthians¬WV÷corinthians¬AN÷n¬~AA÷MZlXxJC6¬AD÷1486321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Audax¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUD¬AE÷Audax¬WU÷audax¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo¬WV÷sao-paulo¬AN÷n¬~AA÷tj8FatKJ¬AD÷1486321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palmeiras¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAL¬AE÷Palmeiras¬WU÷palmeiras¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo SP¬WV÷botafogo-sp¬AN÷n¬~AA÷SnKXzcsJ¬AD÷1486330200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mirassol¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIR¬AE÷Mirassol¬WU÷mirassol¬WN÷RED¬AF÷Red Bull Brasil¬WV÷red-bull-brasil¬AN÷n¬~AA÷ldLTywSC¬AD÷1486330200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ponte Preta¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PON¬AE÷Ponte Preta¬WU÷ponte-preta¬WN÷FER¬AF÷Ferroviaria¬WV÷ferroviaria¬AN÷n¬~AA÷lOHIp7Ap¬AD÷1486593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Bull Brasil¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Bull Brasil¬WU÷red-bull-brasil¬WN÷SAN¬AF÷Santo Andre¬WV÷santo-andre¬AN÷n¬~AA÷UFt3jxs6¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferroviaria¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIR¬AF÷Mirassol¬WV÷mirassol¬WM÷FER¬AE÷Ferroviaria¬WU÷ferroviaria¬AN÷n¬~AA÷tjp7kddC¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Linense¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Linense¬WU÷linense¬WN÷AUD¬AF÷Audax¬WV÷audax¬AN÷n¬~AA÷80hfhbCg¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Bull Brasil¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Bull Brasil¬WU÷red-bull-brasil¬WN÷SAN¬AF÷Santos¬WV÷santos¬AN÷n¬~AA÷lfjNeXIo¬AD÷1486848600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo SP¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo SP¬WU÷botafogo-sp¬WN÷NOV¬AF÷Novorizontino¬WV÷novorizontino¬AN÷n¬~AA÷zDqBlGBI¬AD÷1486854000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Corinthians¬WU÷corinthians¬WN÷SAN¬AF÷Santo Andre¬WV÷santo-andre¬AN÷n¬~AA÷niibiIRa¬AD÷1486926000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo¬WU÷sao-paulo¬WN÷PON¬AF÷Ponte Preta¬WV÷ponte-preta¬AN÷n¬~AA÷Cx7vXmto¬AD÷1486935000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ituano¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAL¬AF÷Palmeiras¬WV÷palmeiras¬WM÷ITU¬AE÷Ituano¬WU÷ituano¬AN÷n¬~AA÷SpkRfiYi¬AD÷1486935000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Bernardo¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Sao Bernardo¬WU÷sao-bernardo¬WN÷SBT¬AF÷Sao Bento¬WV÷sao-bento¬AN÷n¬~
1
1484995063
96
Ohje: Olet tällä hetkellä Campeonato Paulista 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Brasilia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Campeonato Paulista 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Campeonato Paulista 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Campeonato Paulista 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Campeonato Paulista 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.