Jalkapallo »Botswana » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷4It0p4cs¬AD÷1480860900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷by4XlpkQ¬AD÷1480774500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8dbrSMsD¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jL3wT2S6¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Crp8rrSg¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷0¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷0joUkQZJ¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AG÷2¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nmcnRtcJ¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CU4ZTrD0¬AD÷1480698000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PUO¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Y7BC0ku2¬AD÷1480255200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fHC81VPe¬AD÷1480169700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷hjiSLaBA¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷xtI32BAk¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AG÷1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷bkJa3ieq¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AH÷0¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷6geWKJQG¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷AR1NMud4¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷PUO¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷Wz3JNLtb¬AD÷1480093200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6FE90MWa¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0xEDatn6¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AG÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷vTCHb01C¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷AmL02r2m¬AD÷1479913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷hCA512Hg¬AD÷1479913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1480889798
67
fixtures
1
1480889798
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Premier League 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Botswana alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Premier League 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Premier League 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Premier League 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Premier League 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.