Jalkapallo »Botswana » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷6ws2IzHg¬AD÷1484489700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷pUu6HfWa¬AD÷1484488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Eu2NPIOJ¬AD÷1484403300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷Emdn1ZoJ¬AD÷1484402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AG÷1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷ABmgKdns¬AD÷1484402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mahalapye Hotspurs¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAS¬AE÷Mahalapye Hotspurs¬WU÷mahalapye-hotspurs¬AG÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷hW0ROxvQ¬AD÷1484402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AG÷1¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷OEicJG1m¬AD÷1484402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PUO¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷zccr2FWC¬AD÷1484326800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tIzK5l4I¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷neyG6UlC¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SfU39W4g¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lAIC7AZ5¬AD÷1482328800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷CUMa19Oh¬AD÷1482070500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AG÷1¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷YwOe2k9n¬AD÷1481997600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AH÷2¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬AN÷n¬~AA÷jFYj3Vgt¬AD÷1481984100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0jgsqS8O¬AD÷1481983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mahalapye Hotspurs¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷HAS¬AE÷Mahalapye Hotspurs¬WU÷mahalapye-hotspurs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷Mafwp8gI¬AD÷1481983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷EgsP7BoP¬AD÷1481983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PUO¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fwOtolvC¬AD÷1481983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1484703312
102
fixtures
1
1484703312
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Premier League 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Botswana alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Premier League 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Premier League 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Premier League 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Premier League 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.