Jalkapallo »Botswana » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷tOuhZIjp¬AD÷1495731600¬ADE÷1495731600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AG÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8UXwcMri¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YT6NyCCr¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fRqdYx6j¬AD÷1495719000¬ADE÷1495719000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AH÷2¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬AN÷n¬~AA÷dj4LvuTM¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AG÷0¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷AZ5Dt1bA¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷zs3PwarT¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷E7C4rNTc¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AG÷1¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷lQ4HuLDG¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AG÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SAG8ssq4¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KpD0q3Ei¬AD÷1495287000¬ADE÷1495287000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PUO¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AG÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QN1PoyJh¬AD÷1495027800¬ADE÷1495027800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WQoCLv5m¬AD÷1494954000¬ADE÷1494954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Kierros 25¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AG÷2¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷4E0TpeYb¬AD÷1494954000¬ADE÷1494954000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ym5XqFm5¬AD÷1494941400¬ADE÷1494941400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷0¬AN÷n¬~
1
1495763697
236
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷xAPfgvrG¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Lovers¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AN÷n¬~AA÷nLWsdtbc¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nico United¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AN÷n¬~AA÷4dRne0D3¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬WN÷PUO¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AN÷n¬~AA÷rmQjfKS9¬AD÷1495891800¬ADE÷1495891800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Township Rollers¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AN÷n¬~
1
1495763697
4
Ohje: Olet tällä hetkellä Premier League 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Botswana alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Premier League 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Premier League 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Premier League 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Premier League 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.