Jalkapallo »Australia » NPL Victoria » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIA: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷d26IwCfQ¬ZD÷p¬ZE÷b5FkW7SK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/australia/npl-victoria/¬ZX÷00Australia 009tralia0020000000153000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬~AA÷6Tq2rIO4¬AD÷1471755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bentleigh¬ER÷Kierros 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬WV÷port-melbourne-sharks¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬WU÷bentleigh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷xlhon0Pu¬AD÷1471755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hume City¬ER÷Kierros 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬WU÷hume-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUL¬AF÷Bulleen¬WV÷bulleen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I3m6sxvB¬AD÷1471755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Kierros 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬WU÷melbourne-knights¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PAS¬AF÷Pascoe Vale¬WV÷pascoe-vale¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GvikoKvn¬AD÷1471755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Victory U21¬ER÷Kierros 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg¬WV÷heidelberg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Victory U21¬WU÷melbourne-victory¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pEegpvfh¬AD÷1471755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakleigh¬ER÷Kierros 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬WU÷oakleigh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷NOR¬AF÷Northcote City¬WV÷northcote-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷O4fcqb9b¬AD÷1471755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond¬ER÷Kierros 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond¬WU÷richmond¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬WV÷avondale-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CQnAtdgH¬AD÷1471755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷Kierros 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬WV÷green-gully¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CQQvRGgU¬AD÷1471257000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulleen¬ER÷Kierros 25¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUL¬AE÷Bulleen¬WU÷bulleen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIC¬AF÷Richmond¬WV÷richmond¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bNMzSdvO¬AD÷1471154400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heidelberg¬ER÷Kierros 25¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬WU÷heidelberg¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh¬WV÷oakleigh¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷40NWSxPH¬AD÷1471150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avondale FC¬ER÷Kierros 25¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬WU÷avondale-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Knights¬WV÷melbourne-knights¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: NPL Victoria - Playoffit¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷bBhpZV2s¬ZD÷p¬ZE÷b5FkW7SK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷11¬ZL÷/jalkapallo/australia/npl-victoria/¬ZX÷00Australia 009tralia0020000000208000NPL Victoria024yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷Wj1cxiCe¬AD÷1473579000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh¬WV÷oakleigh¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pMiwdocr¬AD÷1472965200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bentleigh¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬WU÷bentleigh¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh¬WV÷oakleigh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷r7Ate5Cl¬AD÷1472891400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heidelberg¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬WU÷heidelberg¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬WV÷south-melbourne¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷IyeHy452¬AD÷1472369400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬WV÷hume-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4Y6ZCKS1¬AD÷1472205600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakleigh¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬WU÷oakleigh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬WV÷green-gully¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1480757958
187
fixtures
1
1480757958
0
Ohje: Olet tällä hetkellä NPL Victoria 2016 tulokset -sivulla jalkapallo/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NPL Victoria 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NPL Victoria 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NPL Victoria 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NPL Victoria 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.