Jalkapallo »Australia » NPL Queensland » 2017

results
1
1484942536
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIA: NPL Queensland¬ZEE÷G8PFBMll¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷EFbY79Hp¬ZD÷p¬ZE÷2krnJND0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_G8PFBMll¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/australia/npl-queensland/¬ZX÷00Australia 009tralia0060000000153000NPL Queensla014nsland000¬ZCC÷0¬~AA÷4QpS0v3g¬AD÷1488009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬WN÷NTF¬AF÷Northern Fury¬WV÷northern-fury¬AN÷n¬~AA÷ANR4qwYI¬AD÷1488009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympic FC¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLY¬AE÷Olympic FC¬WU÷olympic-fc¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane U21¬WV÷brisbane-roar¬AN÷n¬~AA÷jJ4i7tQP¬AD÷1488011400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬WV÷swq-thunder¬AN÷n¬~AA÷CS5m8MAJ¬AD÷1488011400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷F.N.Q. Heat¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FNQ¬AE÷F.N.Q. Heat¬WU÷f-n-q-heat¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast City¬WV÷gold-coast-city¬AN÷n¬~AA÷rBdJ20Yt¬AD÷1488013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Pride¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Pride¬WU÷western-pride¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬WV÷brisbane-strikers¬AN÷n¬~AA÷M1eN1Kmm¬AD÷1488081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunshine Coast¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUN¬AE÷Sunshine Coast¬WU÷sunshine-coast¬WN÷RED¬AF÷Redlands¬WV÷redlands¬AN÷n¬~AA÷ITlWabIa¬AD÷1488531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬WU÷redlands¬WN÷OLY¬AF÷Olympic FC¬WV÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷CjlzaIX5¬AD÷1488610800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SWQ Thunder¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷SWQ Thunder¬WU÷swq-thunder¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AN÷n¬~AA÷jsmvbxmC¬AD÷1488614400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬WU÷brisbane-strikers¬WN÷MOR¬AF÷Moreton Bay Utd¬WV÷moreton-bay-utd¬AN÷n¬~AA÷I3Jzcd2I¬AD÷1488616200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast City¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast City¬WU÷gold-coast-city¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane City¬WV÷brisbane-city¬AN÷n¬~AA÷8WUo4D9o¬AD÷1488618000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Fury¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NTF¬AE÷Northern Fury¬WU÷northern-fury¬WN÷FNQ¬AF÷F.N.Q. Heat¬WV÷f-n-q-heat¬AN÷n¬~AA÷fTt4uUWp¬AD÷1488618900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane U21¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane U21¬WU÷brisbane-roar¬WN÷WES¬AF÷Western Pride¬WV÷western-pride¬AN÷n¬~AA÷MZYk3XOi¬AD÷1489215600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬WV÷swq-thunder¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬WU÷redlands¬AN÷n¬~AA÷YwGBb9wN¬AD÷1489221000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬WN÷NTF¬AF÷Northern Fury¬WV÷northern-fury¬AN÷n¬~AA÷4bOf2ivb¬AD÷1489221000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷F.N.Q. Heat¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FNQ¬AE÷F.N.Q. Heat¬WU÷f-n-q-heat¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬WV÷brisbane-strikers¬AN÷n¬~AA÷rkNb1Bg4¬AD÷1489222800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Pride¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Pride¬WU÷western-pride¬WN÷OLY¬AF÷Olympic FC¬WV÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷COR20V8A¬AD÷1489223700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane U21¬WV÷brisbane-roar¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬AN÷n¬~
1
1484942536
132
Ohje: Olet tällä hetkellä NPL Queensland 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NPL Queensland 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NPL Queensland 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NPL Queensland 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NPL Queensland 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.