Jalkapallo »Australia » Northern NSW » 2017

results
1
1485256243
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIA: Northern NSW¬ZEE÷xUY06Nva¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷hW6nNmCA¬ZD÷p¬ZE÷23Xf0ohG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_xUY06Nva¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/australia/northern-nsw/¬ZX÷00Australia 009tralia0220000000153000Northern NSW012rn NSW000¬ZCC÷0¬~AA÷r9kPTgLs¬AD÷1489133700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edgeworth E.¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E.¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬AN÷n¬~AA÷0ppUSDzl¬AD÷1489203000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Jets U21¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Jets U21¬WU÷newcastle-jets¬WN÷ADA¬AF÷Adamstown Rosebud¬WV÷adamstown-rosebud¬AN÷n¬~AA÷vyqYRXkf¬AD÷1489203000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valentine¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valentine¬WU÷valentine¬WN÷CHA¬AF÷Charlestown City Blues¬WV÷charlestown-city-blues¬AN÷n¬~AA÷YcrxRi50¬AD÷1489215600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Olympic¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LAM¬AF÷Lambton J.¬WV÷lambton-jaffas-fc¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Olympic¬WU÷hamilton-olympic-warriors¬AN÷n¬~AA÷n1ntQBK6¬AD÷1489289400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weston Bears¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Weston Bears¬WU÷weston-bears¬WN÷MAC¬AF÷Lake Macquarie¬WV÷lake-macquarie¬AN÷n¬~AA÷UPyoPVZC¬AD÷1489807800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lambton J.¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAM¬AE÷Lambton J.¬WU÷lambton-jaffas-fc¬WN÷EDG¬AF÷Edgeworth E.¬WV÷edgeworth-eagles-fc¬AN÷n¬~AA÷8GzkOkkJ¬AD÷1489820400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adamstown Rosebud¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Olympic¬WV÷hamilton-olympic-warriors¬WM÷ADA¬AE÷Adamstown Rosebud¬WU÷adamstown-rosebud¬AN÷n¬~AA÷MXwWnZRJ¬AD÷1489820400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Broadmeadow¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Broadmeadow¬WU÷broadmeadow-magic-fc¬WN÷WES¬AF÷Weston Bears¬WV÷weston-bears¬AN÷n¬~AA÷65F2sDks¬AD÷1489894200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlestown City Blues¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlestown City Blues¬WU÷charlestown-city-blues¬WN÷MAI¬AF÷Maitland¬WV÷maitland¬AN÷n¬~AA÷0OxzngsQ¬AD÷1489894200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lake Macquarie¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Lake Macquarie¬WU÷lake-macquarie¬WN÷VAL¬AF÷Valentine¬WV÷valentine¬AN÷n¬~AA÷K8J6tX4m¬AD÷1490412600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Jets U21¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Jets U21¬WU÷newcastle-jets¬WN÷MAI¬AF÷Maitland¬WV÷maitland¬AN÷n¬~AA÷EVIAuiKg¬AD÷1490412600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valentine¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valentine¬WU÷valentine¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬AN÷n¬~AA÷hMHEvBZa¬AD÷1490425200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edgeworth E.¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E.¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬WN÷ADA¬AF÷Adamstown Rosebud¬WV÷adamstown-rosebud¬AN÷n¬~AA÷llBNxk4C¬AD÷1490499000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlestown City Blues¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlestown City Blues¬WU÷charlestown-city-blues¬WN÷MAC¬AF÷Lake Macquarie¬WV÷lake-macquarie¬AN÷n¬~AA÷AcCJwVl6¬AD÷1490499000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weston Bears¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Weston Bears¬WU÷weston-bears¬WN÷LAM¬AF÷Lambton J.¬WV÷lambton-jaffas-fc¬AN÷n¬~
1
1485256243
110
Ohje: Olet tällä hetkellä Northern NSW 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Northern NSW 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Northern NSW 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Northern NSW 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Northern NSW 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.