Jalkapallo »Argentiina » Torneo Federal A » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Voittajien -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷MmK1j3gc¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000171000Torneo Feder036-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷rX5kdRkJ¬AD÷1490230800¬ADE÷1490230800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lb0bs4vb¬AD÷1490056200¬ADE÷1490056200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OWbwaT50¬AD÷1489960800¬ADE÷1489960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6ZAgrpPi¬AD÷1489957200¬ADE÷1489957200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2NcsbmL6¬AD÷1489955400¬ADE÷1489955400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pnmnc7zD¬AD÷1489955400¬ADE÷1489955400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0Y32tOg4¬AD÷1489953600¬ADE÷1489953600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Hävinneet -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷GAJ5kN83¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000174000Torneo Feder035-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷tnptgGe0¬AD÷1490230800¬ADE÷1490230800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Concepcion¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷I9GtHMrq¬AD÷1490229000¬ADE÷1490229000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WCxpJ3FM¬AD÷1490228100¬ADE÷1490228100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷lfQAMrLL¬AD÷1490227200¬ADE÷1490227200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Belgrano¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEL¬AE÷General Belgrano¬WU÷general-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷pKjXfxRm¬AD÷1490227200¬ADE÷1490227200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QZylINUS¬AD÷1490227200¬ADE÷1490227200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0UTEL2zS¬AD÷1490226300¬ADE÷1490226300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷I9YuKq0G¬AD÷1490225400¬ADE÷1490225400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Formosa¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bNfyfdtf¬AD÷1490211000¬ADE÷1490211000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zoqyLPpA¬AD÷1489881600¬ADE÷1489881600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~~
1
1490286219
343
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Voittajien -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷MmK1j3gc¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000171000Torneo Feder036-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷fe36ur9A¬AD÷1490554800¬ADE÷1490554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷fBZ7E85m¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AN÷n¬~AA÷GKz4Fljs¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷zRhyKUsQ¬AD÷1490562000¬ADE÷1490562000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷jNdFwMwN¬AD÷1490562000¬ADE÷1490562000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷Yo2Av2OG¬AD÷1490565600¬ADE÷1490565600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agropecuario¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Hävinneet -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷GAJ5kN83¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000174000Torneo Feder035-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷8fuDC1hj¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷hS8gEKS1¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷d0FpGtbk¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AN÷n¬~AA÷EyAkF0De¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷lCmlifQC¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~AA÷novHBL7d¬AD÷1490558400¬ADE÷1490558400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AN÷n¬~AA÷SrOFDswp¬AD÷1490565600¬ADE÷1490565600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷FOR¬AF÷Formosa¬WV÷formosa¬AN÷n¬~AA÷KxqphzB6¬AD÷1490569200¬ADE÷1490569200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concepcion¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷S2nhjEuJ¬AD÷1490644800¬ADE÷1490644800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~
1
1490286219
119
Ohje: Olet tällä hetkellä Torneo Federal A 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Torneo Federal A 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Torneo Federal A 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Torneo Federal A 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Torneo Federal A 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.