Jalkapallo »Argentiina » Torneo Federal A » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷0fR8rizi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000153000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬~AA÷lW3N7BSN¬AD÷1481072400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Au5J8iDH¬AD÷1481072400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MJC6BgTb¬AD÷1481070600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IoSpPCcb¬AD÷1481070600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rTD2CZDh¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷z3AfEeqt¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8Gpf2kjo¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GI5F9XcB¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷AuqlgCDU¬AD÷1481068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MJYyRYSo¬AD÷1481065200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Formosa¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zNxtQhrh¬AD÷1481065200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dxupfhbO¬AD÷1481054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4r2BADr5¬AD÷1481054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Eg9bDFbn¬AD÷1481054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivadavia¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬AV÷1481075886|¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷67bS6VsU¬AD÷1481054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬AN÷n¬~
1
1481227501
270
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷0fR8rizi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000153000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬~AA÷2FHZ6jaR¬AD÷1481486400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬WN÷FOR¬AF÷Formosa¬WV÷formosa¬AN÷n¬~AA÷dxRlOWC4¬AD÷1481491800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷Cl790lxe¬AD÷1481495400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷U3vdMAsH¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agropecuario¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AN÷n¬~AA÷8GOQ8CUE¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concepcion¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷Yc851UMl¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷A1hQ4rCq¬AD÷1481499000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷jDuhNjSA¬AD÷1481499000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷IReY2Mtd¬AD÷1481499000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~AA÷O4dU32Rk¬AD÷1481500800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷EgPM9hF8¬AD÷1481500800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷z3QIAYa2¬AD÷1481502600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷4O312A7r¬AD÷1481587200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AN÷n¬~AA÷dIfx2td2¬AD÷1481589000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷KjSU7WqL¬AD÷1481590800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~
1
1481227501
30
Ohje: Olet tällä hetkellä Torneo Federal A 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Torneo Federal A 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Torneo Federal A 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Torneo Federal A 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Torneo Federal A 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.