Jalkapallo »Argentiina » Torneo Federal A » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Sijoitusplayoffit¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷f1I9lsO9¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷100¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000186000Torneo Feder036yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷jT3uONWd¬AD÷1496001600¬ADE÷1496001600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0. Yhteismaalit: 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷bg7mM119¬AD÷1495998000¬ADE÷1495998000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cipolletti¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. Yhteismaalit: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷UJ2qNsn3¬AD÷1495994400¬ADE÷1495994400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-2. Yhteismaalit: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷f7LN5tHS¬AD÷1495674000¬ADE÷1495674000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷jw7g0Kvj¬AD÷1495674000¬ADE÷1495674000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷dG7k10Pq¬AD÷1495645200¬ADE÷1495645200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷EceBXA08¬AD÷1495324800¬ADE÷1495324800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. Yhteismaalit: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷l4yX9781¬AD÷1495306800¬ADE÷1495306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1. Yhteismaalit: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷ptlJndjk¬AD÷1495306800¬ADE÷1495306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1. Yhteismaalit: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷WY7rgbDL¬AD÷1495306800¬ADE÷1495306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-2. Yhteismaalit: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷EccmhISR¬AD÷1495306800¬ADE÷1495306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-0. Yhteismaalit: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Sfzy9RN7¬AD÷1495288800¬ADE÷1495288800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2. Yhteismaalit: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷jJlFmxyq¬AD÷1495234800¬ADE÷1495234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2. Yhteismaalit: 3-2. ¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Championship lohko¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷8pGciqvi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷40¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000230000Torneo Feder037 lohko000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷drl7Kw7d¬AD÷1495998000¬ADE÷1495998000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kierros 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Iik3LJij¬AD÷1495983600¬ADE÷1495983600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Kierros 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zTabMaxp¬AD÷1495472400¬ADE÷1495472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agropecuario¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AK÷3¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OjXUwS7H¬AD÷1495472400¬ADE÷1495472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1496148641
500
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Sijoitusplayoffit¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷f1I9lsO9¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷100¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000186000Torneo Feder036yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷lOPdavfd¬AD÷1496014200¬ADE÷1496014200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~
1
1496148641
1
Ohje: Olet tällä hetkellä Torneo Federal A 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Torneo Federal A 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Torneo Federal A 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Torneo Federal A 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Torneo Federal A 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.