Jalkapallo »Argentiina » Torneo Federal A » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷0fR8rizi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000153000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷tM41LkEK¬AD÷1482019200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Belgrano¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷General Belgrano¬WU÷general-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KznhB5jD¬AD÷1482012000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Formosa¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xhjXFTyr¬AD÷1482008400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0Am4MVbE¬AD÷1482006600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KC35K9TQ¬AD÷1482006600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MJl0NBq8¬AD÷1482006600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Rivadavia¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jefyFmil¬AD÷1482004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷CArpDRL0¬AD÷1482004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YJqtE76f¬AD÷1482004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tpmlCoy7¬AD÷1481936400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷KQrvZ8rK¬AD÷1481934600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8G0IbS67¬AD÷1481932800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MuQzzkTD¬AD÷1481932800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fDdEa8i1¬AD÷1481932800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EmrrYScQ¬AD÷1481918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KjSU7WqL¬AD÷1481590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dIfx2td2¬AD÷1481589000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4O312A7r¬AD÷1481587200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1487858217
300
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Voittajien -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷MmK1j3gc¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000167000Torneo Feder036-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷thwXQrfH¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agropecuario¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷G6eV0kyl¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷dMEb6BDQ¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷vTI7KtXp¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷xKWuPMOT¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷Ys6Q1VLs¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷fesyQ29N¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷fcfZa9jf¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Hävinneet -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷GAJ5kN83¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000170000Torneo Feder035-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷Gr1IwydD¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concepcion¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷lUtPNR0i¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷Gt8DHYHd¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷zkax0O8p¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formosa¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷2w49IE2j¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷General Belgrano¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬WM÷BEL¬AE÷General Belgrano¬WU÷general-belgrano¬AN÷n¬~AA÷KEYgQQLd¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷Uok02KYD¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷2ucEvHt7¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~AA÷nP2tarOj¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷SKuTMoGc¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷FOR¬AF÷Formosa¬WV÷formosa¬AN÷n¬~AA÷Svx2O4j9¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷ll510b3Q¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AN÷n¬~AA÷zoqyLPpA¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷b5XcPpy3¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AN÷n¬~AA÷8xl41vlK¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷dfpXL5V3¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷6Vz6NO5F¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷jciTeIBs¬AD÷1489093200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~
1
1487858217
162
Ohje: Olet tällä hetkellä Torneo Federal A 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Torneo Federal A 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Torneo Federal A 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Torneo Federal A 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Torneo Federal A 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.