Jalkapallo »Argentiina » Primera B Nacional » 2017/2018

results
1
1503386410
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷WUN3xQcI¬ZD÷p¬ZE÷z3QHq0nr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷neRTf0xg¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AN÷n¬~AA÷ShBSdM7t¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷pANljxiO¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Riestra¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Riestra¬WU÷deportivo-riestra¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷lOmaAuxt¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬WV÷atl-rafaela¬AN÷n¬~AA÷84SPetNn¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷O0Mhkd6U¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷fLUygv75¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷tIQXgKia¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷xpKthbMB¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬WV÷aldosivi¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷fLj78J6h¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AN÷n¬~AA÷GzJpiIyI¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷0bi39ain¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷OfJ2dtBD¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷QacoLPmE¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷v31kKq3K¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷zZnLENQs¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷hAsQDstl¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷YP0gJ3IQ¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷W0tUC1ef¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Moron¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Moron¬WU÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷QNuYBLA0¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷xbqxBuQ6¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AN÷n¬~AA÷KMYtAauD¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷bDXp9JfJ¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷nTQSX2XJ¬AD÷1506196800¬ADE÷1506196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quilmes¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~
1
1503386410
300
Ohje: Olet tällä hetkellä Primera B Nacional 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Primera B Nacional 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Primera B Nacional 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Primera B Nacional 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Primera B Nacional 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.