Jalkapallo »Argentiina » Primera B Nacional » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬~AA÷8SMrSNzj¬AD÷1480982700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6q6CZ5rG¬AD÷1480968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷3¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷CM68znT9¬AD÷1480896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷E5NvT3Lq¬AD÷1480888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Instituto¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x4Eewlqi¬AD÷1480807800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CdyDXqDS¬AD÷1480806300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pz5GYPcM¬AD÷1480802400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GfDax8bc¬AD÷1480802400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷bJ24ySD3¬AD÷1480798800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MVQnRsjd¬AD÷1480795500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷llLDE46j¬AD÷1480795200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kierros 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷Kn0WCHeb¬AD÷1480552200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kierros 6¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AgY5MbmU¬AD÷1480449900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 17¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KSsVMSbA¬AD÷1480381200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 17¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UwkIPUEi¬AD÷1480372200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷Kierros 17¬AX÷1¬AV÷1480391116|¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~~
1
1481039842
187
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬~AA÷AiTC24C2¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷IctRv1Ke¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷MVnItNkq¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷W08wl5c9¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷0MoMus5k¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷dluVwLZ1¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AN÷n¬~AA÷Ai7smPCF¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷Oz5VkRSd¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷4j0jo3sS¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷2R3Zlor3¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷hGdnnqSL¬AD÷1481403600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷EmI01FXP¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷rqpkqGBs¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷6JML0rsF¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷buzEwCuJ¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷QRy6uYA6¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷Uarcsftf¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷OfXG1OR8¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷zcJd2eIJ¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷KlyAvhQC¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷COX1tEe0¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷j9qgrzRm¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kierros 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~
1
1481039842
308
Ohje: Olet tällä hetkellä Primera B Nacional 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Primera B Nacional 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Primera B Nacional 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Primera B Nacional 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Primera B Nacional 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.