Jalkapallo »Argentiina » Primera B Nacional » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷jq029CPn¬AD÷1482192300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬AV÷1482208055|¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AXr5AhAt¬AD÷1482177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CxDzeDAg¬AD÷1482177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷fL8ejkPO¬AD÷1482103800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bgFnhBfC¬AD÷1482102000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tI4iiV9I¬AD÷1482098400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8OdwFY1P¬AD÷1482094800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jTBvfXPa¬AD÷1482093000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WS4SdZus¬AD÷1482091500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷K2Grgiu6¬AD÷1482091200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UDNVegem¬AD÷1482091200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kierros 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KlyAvhQC¬AD÷1481761800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kierros 20¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷j9qgrzRm¬AD÷1481760300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kierros 20¬AX÷1¬AV÷1481776145|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷COX1tEe0¬AD÷1481760000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 20¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EmI01FXP¬AD÷1481756700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kierros 20¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷zcJd2eIJ¬AD÷1481754600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Instituto¬ER÷Kierros 20¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1487540158
220
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷UZb68Wvg¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷All Boys¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷KOiJ5UOB¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷x02E6A95¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷x0OqMk9h¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷W2LyOBvt¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷SleR38gO¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷OdbA7jfa¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷GjNmL9Ob¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Instituto¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷rwPuNVgn¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷6ufV2S8U¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷bFjN4lvI¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kierros 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷nDjZW6NA¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Almagro¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷YRHhKTw5¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷vmmRYShb¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷2799GowU¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷hjiVXn84¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷4GeyC5oo¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Flandria¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷6uG0I78H¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷dOcMZ8wh¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷KrK4HRNN¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷CIGdJmgB¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷IXbIzkOo¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Santamarina¬ER÷Kierros 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~~
1
1487540158
275
Ohje: Olet tällä hetkellä Primera B Nacional 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Primera B Nacional 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Primera B Nacional 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Primera B Nacional 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Primera B Nacional 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.