Jalkapallo »Argentiina » Primera B Nacional » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000157000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷x0rioxfd¬AD÷1493082000¬ADE÷1493082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rw7ed22c¬AD÷1493078700¬ADE÷1493078700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SQhHivHS¬AD÷1493074800¬ADE÷1493074800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4n8icrmi¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷v5MZ9LWd¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UZvqmbPq¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AkbChK1M¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OdvmnIvj¬AD÷1492972200¬ADE÷1492972200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q1d0eMH3¬AD÷1492972200¬ADE÷1492972200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷xx04ftX9¬AD÷1492964100¬ADE÷1492964100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Wba8g0nG¬AD÷1492959900¬ADE÷1492959900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kierros 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷vV5QrqYc¬AD÷1492732800¬ADE÷1492732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 28¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IL4Us3m4¬AD÷1492725900¬ADE÷1492725900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 28¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1493263102
318
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000157000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷IJaM0Hgq¬AD÷1493481900¬ADE÷1493481900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷4CJo7JGF¬AD÷1493487900¬ADE÷1493487900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷QLKs8a19¬AD÷1493490600¬ADE÷1493490600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AN÷n¬~AA÷hxhZcFw2¬AD÷1493507100¬ADE÷1493507100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷ny9j6wWL¬AD÷1493577000¬ADE÷1493577000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷dAbQay9k¬AD÷1493577900¬ADE÷1493577900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷4QbKLIV8¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷0vDf5coS¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷6utHMbG2¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷IeLw9un3¬AD÷1493595000¬ADE÷1493595000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷EogVbeOe¬AD÷1493856000¬ADE÷1493856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷hjX7CEhe¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷Q3VFAhN7¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷fFiXIGFR¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷4nzeYeFE¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷dOwaEzOr¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷QeyiZy08¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷nklPKxoF¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷nDWBBY71¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AN÷n¬~AA÷vmT3Dfwk¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷drbOGTqs¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷QumTJd0L¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kierros 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~
1
1493263102
188
Ohje: Olet tällä hetkellä Primera B Nacional 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Primera B Nacional 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Primera B Nacional 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Primera B Nacional 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Primera B Nacional 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.