Jalkapallo »Argentiina » Primera B Nacional » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷UBf9J2OS¬AD÷1498428000¬ADE÷1498428000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Cz04Kr9M¬AD÷1498419900¬ADE÷1498419900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WKtyFMWq¬AD÷1498417200¬ADE÷1498417200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OSbrD01d¬AD÷1498415400¬ADE÷1498415400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QstuEtnj¬AD÷1498413600¬ADE÷1498413600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷re8mOQ9c¬AD÷1498327200¬ADE÷1498327200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4OyVz4g3¬AD÷1498323900¬ADE÷1498323900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I98TIVXH¬AD÷1498174200¬ADE÷1498174200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b7Mc132p¬AD÷1498156500¬ADE÷1498156500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷464PJBIB¬AD÷1498089600¬ADE÷1498089600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷t4D4OZ3t¬AD÷1498086000¬ADE÷1498086000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷zRC8NgJn¬AD÷1498086000¬ADE÷1498086000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EHBCMDYh¬AD÷1498069800¬ADE÷1498069800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Aq5LKi35¬AD÷1498069800¬ADE÷1498069800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xbL10NHj¬AD÷1498066200¬ADE÷1498066200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wh6HLXma¬AD÷1497997800¬ADE÷1497997800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~~
1
1498478630
436
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷Yq10LOgG¬AD÷1498511100¬ADE÷1498511100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷vN1dM4vA¬AD÷1498518000¬ADE÷1498518000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QJchNpP3¬AD÷1498521900¬ADE÷1498521900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QXxRypvc¬AD÷1498606200¬ADE÷1498606200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kierros 40¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pbyFQJVe¬AD÷1498865400¬ADE÷1498865400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷4nKHRaGk¬AD÷1498867200¬ADE÷1498867200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷OlzJPwo2¬AD÷1498925700¬ADE÷1498925700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷fDUsY1wM¬AD÷1498933800¬ADE÷1498933800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷jeS4msw9¬AD÷1498939500¬ADE÷1498939500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷QeLDSu1q¬AD÷1499022000¬ADE÷1499022000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷CluwZsOF¬AD÷1499022000¬ADE÷1499022000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷YJH9n1hF¬AD÷1499025600¬ADE÷1499025600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷xhO0lNN2¬AD÷1499032800¬ADE÷1499032800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷YctZZN89¬AD÷1499033700¬ADE÷1499033700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷Kierros 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬AN÷n¬~
1
1498478630
70
Ohje: Olet tällä hetkellä Primera B Nacional 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Primera B Nacional 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Primera B Nacional 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Primera B Nacional 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Primera B Nacional 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.