Jalkapallo »Argentiina » Copa Argentina » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷pr3WLctE¬AD÷1495659600¬ADE÷1495659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬WV÷sol-de-mayo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wb1vKyBQ¬AD÷1495651200¬ADE÷1495651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Belgrano¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬WV÷ca-estudiantes¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OdtJCg30¬AD÷1495573200¬ADE÷1495573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores de Belgrano¬WV÷defensores-de-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷21KeQCXa¬AD÷1495564800¬ADE÷1495564800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷GpIqTEms¬AD÷1495066200¬ADE÷1495066200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Independiente¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2muNBDI6¬AD÷1494450000¬ADE÷1494450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Quilmes¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xvXXP3wH¬AD÷1494363600¬ADE÷1494363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tigre¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pQ90PWn6¬AD÷1493856600¬ADE÷1493856600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huracan¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬WV÷defensores-unidos¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GOrPRP84¬AD÷1493845200¬ADE÷1493845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bmYTQqOA¬AD÷1493157600¬ADE÷1493157600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬WV÷canuelas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1495681618
10
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷UFzx6rno¬AD÷1495757400¬ADE÷1495757400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LEA¬AF÷Leandro N. Alem¬WV÷leandro-n-alem¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CIMDYzQJ¬AD÷1496342400¬ADE÷1496342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷2LvLS5gb¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AN÷n¬~AA÷OALiRhIg¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~
1
1495681618
22
Ohje: Olet tällä hetkellä Copa Argentina, Argentiinan Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Copa Argentina, Argentiinan Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Copa Argentina, Argentiinan Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Copa Argentina, Argentiinan Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Copa Argentina, Argentiinan Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.