Jalkapallo »Argentiina » Copa Argentina » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1497399000¬ADE÷1497399000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1497301200¬ADE÷1497301200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1497289500¬ADE÷1497289500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1497228600¬ADE÷1497228600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1497213900¬ADE÷1497213900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1497053400¬ADE÷1497053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1496963100¬ADE÷1496963100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1496952000¬ADE÷1496952000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1496943900¬ADE÷1496943900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1496880600¬ADE÷1496880600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OALiRhIg¬AD÷1496869200¬ADE÷1496869200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2LvLS5gb¬AD÷1496860800¬ADE÷1496860800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CIMDYzQJ¬AD÷1496342400¬ADE÷1496342400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1498139933
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1498852800¬ADE÷1498852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1498852800¬ADE÷1498852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1498852800¬ADE÷1498852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1498852800¬ADE÷1498852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1498852800¬ADE÷1498852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1498852800¬ADE÷1498852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1498852800¬ADE÷1498852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1498939200¬ADE÷1498939200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AN÷n¬~AA÷hSQMWnb8¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷dGFTkduR¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Atlanta¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Atlanta¬WU÷atletico-atlanta¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷lt13H120¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AN÷n¬~AA÷Que2m3ES¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AN÷n¬~AA÷x2sbwqPJ¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AN÷n¬~AA÷K0P6VdZp¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AN÷n¬~AA÷GbZa7WZd¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AN÷n¬~AA÷S2hyxOPN¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AN÷n¬~AA÷SWa7GLH6¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AN÷n¬~AA÷lCgXx4AH¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~
1
1498139933
18
Ohje: Olet tällä hetkellä Copa Argentina, Argentiinan Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Copa Argentina, Argentiinan Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Copa Argentina, Argentiinan Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Copa Argentina, Argentiinan Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Copa Argentina, Argentiinan Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.