Jalkapallo »Afrikka » CAF Confederation Cup » 2017

CAF Confederation Cup
Loading ...
results
1
1484920325
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKKA: CAF Confederation Cup - Karsinta¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Afrikka¬ZC÷GEJB9Lhm¬ZD÷p¬ZE÷hj5XXcPt¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/jalkapallo/afrikka/caf-confederation-cup/¬ZX÷00Afrikka 007frikka0020000000134000CAF Confeder032rsinta000¬ZCC÷0¬~AA÷YeehjPLD¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Akanda (Gab)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AKA¬AE÷Akanda (Gab)¬WU÷akanda-fc¬WN÷REN¬AF÷Renaissance Aiglons (Drc)¬WV÷renaissance-aiglons¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷vc06ctTt¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Hilal Benghazi (Lib)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ULI¬AF÷Ulinzi Stars (Ken)¬WV÷ulinzi-stars¬WM÷ALH¬AE÷Al Hilal Benghazi (Lib)¬WU÷al-hilal-benghazi¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷YJwusLr0¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷APEJES Academy (Cmr)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷APE¬AE÷APEJES Academy (Cmr)¬WU÷apejes-academy¬WN÷NIA¬AF÷Niary Tally (Sen)¬WV÷niary-tally¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷Wz3JsXHD¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bechem United (Gha)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MC¬AF÷MC Alger (Alg)¬WV÷mc-alger¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United (Gha)¬WU÷bechem-united¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷pK07pZXf¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defence F.C. (Eth)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YOU¬AF÷Young Sports Academy (Cmr)¬WV÷young-sports-academy¬WM÷DEF¬AE÷Defence F.C. (Eth)¬WU÷defence-f-c¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷bN4Bqgm1¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douanes Niamey (Nig)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douanes Niamey (Nig)¬WU÷douanes-niamey¬WN÷TAN¬AF÷Tanger (Mar)¬WV÷tanger¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷hp4FrD27¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elgeco Plus (Mad)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELG¬AE÷Elgeco Plus (Mad)¬WU÷elgeco-plus¬WN÷SUP¬AF÷Supersport (Rsa)¬WV÷supersport¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷WCKWjyeR¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile du Congo (Con)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETO¬AE÷Etoile du Congo (Con)¬WU÷etoile-du-congo¬WN÷MIC¬AF÷Micomeseng (Gnq)¬WV÷racing-de-micomeseng¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷b3Iw2MKP¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hilal Obied (Sud)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Hilal Obied (Sud)¬WU÷hilal-obied¬WN÷MIC¬AF÷St Michel Utd (Sey)¬WV÷st-michel-utd¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷2eB2oFIl¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFE¬AE÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬WU÷fc-ifeanyi-ubah¬WN÷MAS¬AF÷El Masry (Egy)¬WV÷el-masry¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷4pZzr1Tg¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KVZ (Zan)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KVZ¬AE÷KVZ (Zan)¬WU÷kvz¬WN÷LEM¬AF÷Le Messager Ngozi (Bur)¬WV÷le-messager-ngozi¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷fZRmuaDC¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maghreb Fez (Mar)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Maghreb Fez (Mar)¬WU÷maghreb-fez¬WN÷CAR¬AF÷CARA Brazzaville (Con)¬WV÷cara-brazzaville¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷O4Cbne3r¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MC Breweries (Lib)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MCB¬AE÷MC Breweries (Lib)¬WU÷mc-breweries¬WN÷KAB¬AF÷Kabylie (Alg)¬WV÷kabylie¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷QgzXrsEm¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orapa United (Bot)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United (Bot)¬WU÷orapa-united¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall. (Swa)¬WV÷mbabane-swall¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷KCJZ225J¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pamplemousses (Mau)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAM¬AE÷Pamplemousses (Mau)¬WU÷pamplemousses¬WN÷NGE¬AF÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬WV÷ngezi-platinum¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷rVpSqNbs¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum Stars (Rsa)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars (Rsa)¬WU÷platinum-stars¬WN÷UDS¬AF÷UD Songo (Moz)¬WV÷ud-songo¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷CnfdkqyK¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RSLAF (Sie)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RSL¬AE÷RSLAF (Sie)¬WU÷rslaf¬WN÷WIK¬AF÷Wikki (Nig)¬WV÷wikki-tourists¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷69VivJSI¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SON¬AE÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬WU÷sonabel-ouagadougou¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬WV÷sporting-gagnoa¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷69g0l3jQ¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vipers (Uga)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIP¬AE÷Vipers (Uga)¬WU÷vipers¬WN÷VOL¬AF÷Volcan Club (Com)¬WV÷volcan-club¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷CAxqtub6¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wau Salaam (Sud)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAU¬AE÷Wau Salaam (Sud)¬WU÷wau-salaam¬WN÷RAY¬AF÷Rayon Sport (Rwa)¬WV÷rayon-sport¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷EerxlTep¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CARA Brazzaville (Con)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAG¬AF÷Maghreb Fez (Mar)¬WV÷maghreb-fez¬WM÷CAR¬AE÷CARA Brazzaville (Con)¬WU÷cara-brazzaville¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷QD2IfvDa¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IFE¬AF÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬WV÷fc-ifeanyi-ubah¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬WU÷el-masry¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷CAbEeKcg¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabylie (Alg)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabylie (Alg)¬WU÷kabylie¬WN÷MCB¬AF÷MC Breweries (Lib)¬WV÷mc-breweries¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷2H21fVIG¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Le Messager Ngozi (Bur)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEM¬AE÷Le Messager Ngozi (Bur)¬WU÷le-messager-ngozi¬WN÷KVZ¬AF÷KVZ (Zan)¬WV÷kvz¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷OQ3ceB3A¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall. (Swa)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall. (Swa)¬WU÷mbabane-swall¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United (Bot)¬WV÷orapa-united¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷ITSczARp¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MC Alger (Alg)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MC¬AE÷MC Alger (Alg)¬WU÷mc-alger¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United (Gha)¬WV÷bechem-united¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷ImaAd0rm¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Micomeseng (Gnq)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Micomeseng (Gnq)¬WU÷racing-de-micomeseng¬WN÷ETO¬AF÷Etoile du Congo (Con)¬WV÷etoile-du-congo¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷t2zOBWmi¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGE¬AE÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬WU÷ngezi-platinum¬WN÷PAM¬AF÷Pamplemousses (Mau)¬WV÷pamplemousses¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷dv25gkYM¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niary Tally (Sen)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niary Tally (Sen)¬WU÷niary-tally¬WN÷APE¬AF÷APEJES Academy (Cmr)¬WV÷apejes-academy¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷8E59h9mT¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rayon Sport (Rwa)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAY¬AE÷Rayon Sport (Rwa)¬WU÷rayon-sport¬WN÷WAU¬AF÷Wau Salaam (Sud)¬WV÷wau-salaam¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷KY6tag4o¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Renaissance Aiglons (Drc)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renaissance Aiglons (Drc)¬WU÷renaissance-aiglons¬WN÷AKA¬AF÷Akanda (Gab)¬WV÷akanda-fc¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷hnstmmBj¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬WU÷sporting-gagnoa¬WN÷SON¬AF÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬WV÷sonabel-ouagadougou¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷KhZRAj3c¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Michel Utd (Sey)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HIL¬AF÷Hilal Obied (Sud)¬WV÷hilal-obied¬WM÷MIC¬AE÷St Michel Utd (Sey)¬WU÷st-michel-utd¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷t45UixcI¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Supersport (Rsa)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport (Rsa)¬WU÷supersport¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬WV÷elgeco-plus¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷nTjRhIsC¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tanger (Mar)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAN¬AE÷Tanger (Mar)¬WU÷tanger¬WN÷DOU¬AF÷Douanes Niamey (Nig)¬WV÷douanes-niamey¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷6k9hdil4¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UD Songo (Moz)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UDS¬AE÷UD Songo (Moz)¬WU÷ud-songo¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars (Rsa)¬WV÷platinum-stars¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷2HOW9AI3¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulinzi Stars (Ken)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars (Ken)¬WU÷ulinzi-stars¬WN÷ALH¬AF÷Al Hilal Benghazi (Lib)¬WV÷al-hilal-benghazi¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷SbAlcXYc¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Volcan Club (Com)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOL¬AE÷Volcan Club (Com)¬WU÷volcan-club¬WN÷VIP¬AF÷Vipers (Uga)¬WV÷vipers¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷YyBpbDJi¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wikki (Nig)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIK¬AE÷Wikki (Nig)¬WU÷wikki-tourists¬WN÷RSL¬AF÷RSLAF (Sie)¬WV÷rslaf¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷8xhNgbS5¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Sports Academy (Cmr)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Sports Academy (Cmr)¬WU÷young-sports-academy¬WN÷DEF¬AF÷Defence F.C. (Eth)¬WV÷defence-f-c¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~
1
1484920325
40
Ohje: Olet tällä hetkellä CAF Confederation Cup 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CAF Confederation Cup 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CAF Confederation Cup 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). CAF Confederation Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). CAF Confederation Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.