Jalkapallo »Aasia » AFC Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷AASIA: AFC Cup - Karsinta¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Aasia¬ZC÷tnzjW3GL¬ZD÷s¬ZE÷QZPVVb0T¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷1¬ZL÷/jalkapallo/aasia/afc-cup/¬ZX÷00Aasia 005......0020000000134000AFC Cup - Ka018rsinta000¬ZCC÷0¬~AA÷0jqKb1H1¬AD÷1472126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tertons (Bhu)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TER¬AE÷Tertons (Bhu)¬WU÷tertons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sheikh Russel (Ban)¬WV÷sheikh-russel-krira-chakra¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷hQuC0Nnk¬AD÷1472115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erchim (Mon)¬AX÷0¬AV÷1472131493|¬BX÷-1¬WM÷ERC¬AE÷Erchim (Mon)¬WU÷erchim-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NAG¬AF÷NagaWorld (Cam)¬WV÷nagaworld¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fkQALOOE¬AD÷1471953600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheikh Russel (Ban)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TAT¬AF÷Taipei Tatung (Tpe)¬WV÷taipei-tatung¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷SHE¬AE÷Sheikh Russel (Ban)¬WU÷sheikh-russel-krira-chakra¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷z9au6qPR¬AD÷1471951800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷DOB¬AE÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬WU÷dordoi-bishkek¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEN¬AF÷Benfica (Mac)¬WV÷benfica¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tnM6M498¬AD÷1471942800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NagaWorld (Cam)¬AX÷0¬AV÷1471954084|¬BX÷-1¬WM÷NAG¬AE÷NagaWorld (Cam)¬WU÷nagaworld¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷THR¬AF÷Three Star (Nep)¬WV÷three-star¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WGvGas2e¬AD÷1471780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Taipei Tatung (Tpe)¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷TAT¬AE÷Taipei Tatung (Tpe)¬WU÷taipei-tatung¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TER¬AF÷Tertons (Bhu)¬WV÷tertons¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vsrOcLW7¬AD÷1471779000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Benfica (Mac)¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷BEN¬AE÷Benfica (Mac)¬WU÷benfica¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Rovers (Gua)¬WV÷rovers-fc¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷A1j713Xr¬AD÷1471759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Three Star (Nep)¬AX÷0¬AV÷1471791191|¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷THR¬AE÷Three Star (Nep)¬WU÷three-star¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ERC¬AF÷Erchim (Mon)¬WV÷erchim-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tn0y7P9L¬AD÷1471606200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rovers (Gua)¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Rovers (Gua)¬WU÷rovers-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DOB¬AF÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬WV÷dordoi-bishkek¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1485071663
9
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AASIA: AFC Cup - Karsinnat - Playoffit¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Aasia¬ZC÷2eynXq1F¬ZD÷s¬ZE÷QZPVVb0T¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷16¬ZL÷/jalkapallo/aasia/afc-cup/¬ZX÷00Aasia 005......0020000000141000AFC Cup - Ka031yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷StwkBNos¬AD÷1485849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOB¬AE÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬WU÷dordoi-bishkek¬WN÷BAL¬AF÷FC Balkan (Tkm)¬WV÷fc-balkan¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷2aV18LVa¬AD÷1485856800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colombo (Sri)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colombo (Sri)¬WU÷colombo¬WN÷MOH¬AF÷Mohun Bagan (Ind)¬WV÷mohun-bagan¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷6XygAs1m¬AD÷1485858600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shaheen Asmayee (Afg)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KHO¬AF÷Khosilot Parkhar (Taj)¬WV÷khosilot-parkhar¬WM÷SHA¬AE÷Shaheen Asmayee (Afg)¬WU÷shaheen-asmayee¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷KxXY4nP7¬AD÷1485860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Khaleel (Pal)¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALK¬AE÷Al Khaleel (Pal)¬WU÷shabab-al-khaleel¬WN÷SUW¬AF÷Al Suwaiq (Oma)¬WV÷al-suwaiq¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷0Y9LSkHE¬AD÷1485860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boeung Ket (Cam)¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOE¬AE÷Boeung Ket (Cam)¬WU÷boeung-ket¬WN÷LAO¬AF÷Lao Toyota (Lao)¬WV÷lao-toyota¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷MsBHTV18¬AD÷1485860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phnom Penh (Cam)¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHN¬AE÷Phnom Penh (Cam)¬WU÷phnom-penh¬WN÷HOM¬AF÷Home Utd (Sin)¬WV÷home¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷ldRc91Gg¬AD÷1485864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thimphu City (Bhu)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THI¬AE÷Thimphu City (Bhu)¬WU÷thimphu-city¬WN÷VAL¬AF÷Valencia (Mdv)¬WV÷valencia¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷zDT96a0C¬AD÷1486465200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Suwaiq (Oma)¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALK¬AF÷Al Khaleel (Pal)¬WV÷shabab-al-khaleel¬WM÷SUW¬AE÷Al Suwaiq (Oma)¬WU÷al-suwaiq¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷fFqB4wVO¬AD÷1486465200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lao Toyota (Lao)¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAO¬AE÷Lao Toyota (Lao)¬WU÷lao-toyota¬WN÷BOE¬AF÷Boeung Ket (Cam)¬WV÷boeung-ket¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷6gDTMKpg¬AD÷1486465200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mohun Bagan (Ind)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOH¬AE÷Mohun Bagan (Ind)¬WU÷mohun-bagan¬WN÷COL¬AF÷Colombo (Sri)¬WV÷colombo¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷S2EPN0Vn¬AD÷1486465200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valencia (Mdv)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valencia (Mdv)¬WU÷valencia¬WN÷THI¬AF÷Thimphu City (Bhu)¬WV÷thimphu-city¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷GOp75JFI¬AD÷1486467000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Home Utd (Sin)¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOM¬AE÷Home Utd (Sin)¬WU÷home¬WN÷PHN¬AF÷Phnom Penh (Cam)¬WV÷phnom-penh¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷pvPKOtGt¬AD÷1486468800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khosilot Parkhar (Taj)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KHO¬AE÷Khosilot Parkhar (Taj)¬WU÷khosilot-parkhar¬WN÷SHA¬AF÷Shaheen Asmayee (Afg)¬WV÷shaheen-asmayee¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷8IXhTM7P¬AD÷1486479600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Balkan (Tkm)¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷FC Balkan (Tkm)¬WU÷fc-balkan¬WN÷DOB¬AF÷Dordoi Bishkek (Kgz)¬WV÷dordoi-bishkek¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~ZA÷AASIA: AFC Cup¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Aasia¬ZC÷6TswZ5W2¬ZD÷s¬ZE÷QZPVVb0T¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/aasia/afc-cup/¬ZX÷00Aasia 005......0020000000153000AFC Cup 007FC Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷OddB42TH¬AD÷1487599200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Hadd (Bah)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAD¬AE÷Al-Hadd (Bah)¬WU÷al-hadd¬WN÷WAH¬AF÷Al Wahda (Syr)¬WV÷al-wahda¬AN÷n¬~AA÷4CNU2qg6¬AD÷1487599200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Jaish (Syr)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAI¬AE÷Al Jaish (Syr)¬WU÷al-jaish¬WN÷ALA¬AF÷Al Ahli (Jor)¬WV÷al-ahli¬AN÷n¬~AA÷6LoG3MrO¬AD÷1487599200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Safa (Leb)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAF¬AE÷Safa (Leb)¬WU÷safa¬WN÷QUW¬AF÷Al Quwa Al Jawiya (Irq)¬WV÷al-quwa-al-jawiya¬AN÷n¬~
1
1485071663
82
Ohje: Olet tällä hetkellä AFC Cup 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Aasia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AFC Cup 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AFC Cup 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). AFC Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). AFC Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.