Jääkiekko »Maailma » Ystävyysottelu » 2017

results
SA÷4¬~ZA÷MAAILMA: Ystävyysottelu¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷fesCZbYk¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/maailma/ystavyysottelu/¬ZX÷01Maailma 007aailma0040000000169000Ystävyysotte014ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷OtQzOyZN¬AD÷1501171200¬ADE÷1501171200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avangard Omsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POD¬AF÷HK Vitjaz (Rus)¬WV÷hk-vitjaz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷OMS¬AE÷Avangard Omsk (Rus)¬WU÷avangard-omsk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷AJLQwhgj¬AD÷1501171200¬ADE÷1501171200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Jugra Hanti-Mansijsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUG¬AE÷Jugra Hanti-Mansijsk (Rus)¬WU÷jugra-hanti-mansijsk¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷YAR¬AF÷Lokomotiv Yaroslavl (Rus)¬WV÷yaroslavl¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷8Sb3mJBb¬AD÷1501171200¬ADE÷1501171200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neman Grodno (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEM¬AE÷Neman Grodno (Blr)¬WU÷neman-grodno¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SOL¬AF÷Soligorsk (Blr)¬WV÷soligorsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷jFnKvdFb¬AD÷1501167600¬ADE÷1501167600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubnica (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUB¬AE÷Dubnica (Svk)¬WU÷mhk-dubnica¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAR¬AF÷Karaganda (Kaz)¬WV÷saryarka-karaganda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷lQr2kusn¬AD÷1501167600¬ADE÷1501167600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sp. Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOS¬AE÷Sp. Moscow (Rus)¬WU÷sp-moscow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NOV¬AF÷Nizhni Novgorod (Rus)¬WV÷nizhni-novgorod¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷bcXjrOZI¬AD÷1501164000¬ADE÷1501164000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khimik (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKH¬AE÷Khimik (Rus)¬WU÷mhc-khimik¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ZVE¬AF÷Zvezda Chekhov (Rus)¬WV÷zvezda-chekhov¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷AZqbjLRu¬AD÷1501164000¬ADE÷1501164000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lida (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LID¬AE÷Lida (Blr)¬WU÷hk-lida¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KAZ¬AF÷Kazzinc-Torpedo (Kaz)¬WV÷kazzinc-torpedo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷h0nFNl4k¬AD÷1501164000¬ADE÷1501164000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mogilev (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUC¬AF÷Dinamo St. Petersburg (Rus)¬WV÷dinamo-st-petersburg-mhl¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷MOG¬AE÷Mogilev (Blr)¬WU÷mogilev¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷vJRuO2mm¬AD÷1501160400¬ADE÷1501160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chomutov U20 (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chomutov U20 (Cze)¬WU÷chomutov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Praha U20 (Cze)¬WV÷sparta-praha¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷Uy0aladh¬AD÷1501156800¬ADE÷1501156800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo St. Petersburg (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Dinamo St. Petersburg (Rus)¬WU÷dinamo-st-petersburg-vhl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BRE¬AF÷Beibarys Atyrau (Kaz)¬WV÷beibarys-atyrau¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷GdMMvYwp¬AD÷1501156800¬ADE÷1501156800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunost Minsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunost Minsk (Blr)¬WU÷yunost-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minsk (Blr)¬WV÷dynamo-minsk¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷MB8WVCd9¬AD÷1501156800¬ADE÷1501156800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunost Minsk II (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunost Minsk II (Blr)¬WU÷yunost-minsk¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MHC¬AF÷MHC Spartak (Rus)¬WV÷mhc-spartak-mhl¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷QFNyPrYt¬AD÷1501152300¬ADE÷1501152300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Slavia Praha U20 (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Praha U20 (Cze)¬WU÷slavia-praha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MLA¬AF÷Mlada Boleslav U20 (Cze)¬WV÷mlada-boleslav¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hEo3Vvi6¬AD÷1501146000¬ADE÷1501146000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HC Riga (Lat)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SKA¬AF÷SKA-1946 (Rus)¬WV÷ska-1946-mhl¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷HCR¬AE÷HC Riga (Lat)¬WU÷hc-riga-mhl¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷K8NwrGzS¬AD÷1501142400¬ADE÷1501142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loko (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Loko (Rus)¬WU÷loko-mhl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaika (Rus)¬WV÷chaika-mhl¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷dU0qTAtS¬AD÷1501135200¬ADE÷1501135200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nizhny Tagil (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYZ¬AE÷Nizhny Tagil (Rus)¬WU÷sputnik-nizhny-tagil¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷AVT¬AF÷Avto (Rus)¬WV÷avto-mhl¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷pfTnq4KC¬AD÷1501135200¬ADE÷1501135200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Snezhnye Barsy (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNE¬AE÷Snezhnye Barsy (Kaz)¬WU÷snezhnye-barsy-mhl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ALT¬AF÷Altay (Rus)¬WV÷altay-ust-kamenogorsk-mhl¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷dCujpfGM¬AD÷1501084800¬ADE÷1501084800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Minsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Moskova (Rus)¬WV÷uhc-dynamo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷2¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minsk (Blr)¬WU÷dynamo-minsk¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷8pvdYgf7¬AD÷1501081200¬ADE÷1501081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Almetyevsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almetyevsk (Rus)¬WU÷almetyevsk¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷KAZ¬AF÷Ak Bars Kazan (Rus)¬WV÷ak-bars-kazan¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷M7WCXCXg¬AD÷1501079400¬ADE÷1501079400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toros Neftekamsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toros Neftekamsk (Rus)¬WU÷toros-neftekamsk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOG¬AF÷Lada Togliatti (Rus)¬WV÷lada-togliatti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷WfydmUOu¬AD÷1501077600¬ADE÷1501077600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kapitan (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAP¬AE÷Kapitan (Rus)¬WU÷kapitan-mhl¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PER¬AF÷Tayfun (Rus)¬WV÷tayfun¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷Aoz0nlvn¬AD÷1501075800¬ADE÷1501075800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loko (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Loko (Rus)¬WU÷loko-mhl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chaika (Rus)¬WV÷chaika-mhl¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hYPoeH1K¬AD÷1501075800¬ADE÷1501075800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Traktor Tsheljabinsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Tsheljabinsk (Rus)¬WU÷traktor-tsheljabinsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa (Rus)¬WV÷salavat-julajev-ufa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Neutraalikenttä.¬AN÷n¬~AA÷AXS8YhIm¬AD÷1501072200¬ADE÷1501072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Avto (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVT¬AE÷Avto (Rus)¬WU÷avto-mhl¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TYU¬AF÷Tyumensky Legion (Rus)¬WV÷tyumensky-legion-mhl¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷00Cdoa1e¬AD÷1501070400¬ADE÷1501070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Yaroslavl (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAR¬AE÷Lokomotiv Yaroslavl (Rus)¬WU÷yaroslavl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riika (Lat)¬WV÷dinamo-riika¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~
4
1501195597
47
fixtures
SA÷4¬~ZA÷MAAILMA: Ystävyysottelu¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷fesCZbYk¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/maailma/ystavyysottelu/¬ZX÷01Maailma 007aailma0040000000169000Ystävyysotte014ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷CtRu9kkd¬AD÷1501169400¬ADE÷1501169400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gomel 2 (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BFS¬AF÷BFSO DINAMO (Rus)¬WV÷bfso-dinamo¬WM÷GOM¬AE÷Gomel 2 (Blr)¬WU÷gomel¬AN÷n¬~AA÷Qk06wzqq¬AD÷1501225200¬ADE÷1501225200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temirtau (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temirtau (Kaz)¬WU÷arystan-temirtau¬WN÷NOM¬AF÷Nomad Astana (Kaz)¬WV÷nomad-astana¬AN÷n¬~AA÷zcFjfyHQ¬AD÷1501228800¬ADE÷1501228800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Tsheljabinsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Tsheljabinsk (Rus)¬WU÷traktor-tsheljabinsk¬WN÷CHE¬AF÷Severstal Tsherepovets (Rus)¬WV÷severstal-tsherepovets¬AN÷n¬~AA÷MebWCAJF¬AD÷1501232400¬ADE÷1501232400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liberec (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberec (Cze)¬WU÷liberec¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Praha (Cze)¬WV÷sparta-praha¬AN÷n¬~AA÷2kb7nwR4¬AD÷1501243200¬ADE÷1501243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beibarys Atyrau (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Beibarys Atyrau (Kaz)¬WU÷beibarys-atyrau¬WN÷SOL¬AF÷Soligorsk (Blr)¬WV÷soligorsk¬AN÷n¬~AA÷M9Dhnunk¬AD÷1501243200¬ADE÷1501243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riika (Lat)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YUG¬AF÷Jugra Hanti-Mansijsk (Rus)¬WV÷jugra-hanti-mansijsk¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riika (Lat)¬WU÷dinamo-riika¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷8jsPwGU4¬AD÷1501243200¬ADE÷1501243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mechel Chelyabinsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEC¬AE÷Mechel Chelyabinsk (Rus)¬WU÷mechel-chelyabinsk¬WN÷KUR¬AF÷Kurhan (Rus)¬WV÷kurhan¬AN÷n¬~AA÷nstTxzpB¬AD÷1501243200¬ADE÷1501243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmaty (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YUZ¬AF÷Yuzhny Ural Metallurg (Rus)¬WV÷yuzhny-ural-metallurg-mhl¬WM÷SAR¬AE÷Sarmaty (Rus)¬WU÷sarmaty-orenburzhya-mhl¬AN÷n¬~AA÷t4uXyfaH¬AD÷1501248600¬ADE÷1501248600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORS¬AE÷Orsk (Rus)¬WU÷orsk¬WN÷GOR¬AF÷Gornyak Uchaly (Rus)¬WV÷gornyak-uchaly-mhl¬AN÷n¬~AA÷nyw0XD9D¬AD÷1501250400¬ADE÷1501250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Bars Kazan (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Ak Bars Kazan (Rus)¬WU÷ak-bars-kazan¬WN÷NIZ¬AF÷Neftehimik Nizhnekamsk (Rus)¬WV÷neftehimik-nizhnekamsk¬AN÷n¬~AA÷hvqyyEEN¬AD÷1501252200¬ADE÷1501252200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada Togliatti (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOG¬AE÷Lada Togliatti (Rus)¬WU÷lada-togliatti¬WN÷TOR¬AF÷Toros Neftekamsk (Rus)¬WV÷toros-neftekamsk¬AN÷n¬~AA÷dGLgqOsk¬AD÷1501255800¬ADE÷1501255800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chomutov (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EKA¬AF÷Jekaterinburg (Rus)¬WV÷avtomobilist-jekaterinburg¬WM÷CHO¬AE÷Chomutov (Cze)¬WU÷chomutov¬AN÷n¬~AA÷hYonuOvM¬AD÷1501255800¬ADE÷1501255800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun (Chn)¬WV÷red-star-kunlun¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit (Fin)¬WU÷jokerit¬AL÷{"1":[{"BN":"Veikkaus TV","BU":"https:\/\/www.veikkaus.fi\/"}]}¬AN÷n¬~AA÷Gh2BoctB¬AD÷1501257600¬ADE÷1501257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo St. Petersburg (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Dinamo St. Petersburg (Rus)¬WU÷dinamo-st-petersburg-vhl¬WN÷NEM¬AF÷Neman Grodno (Blr)¬WV÷neman-grodno¬AN÷n¬~AA÷fNB0pJG1¬AD÷1501257600¬ADE÷1501257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yunost Minsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Moskova (Rus)¬WV÷uhc-dynamo¬WM÷YUN¬AE÷Yunost Minsk (Blr)¬WU÷yunost-minsk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷ABo4f992¬AD÷1501315200¬ADE÷1501315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Sotshi (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Sotshi (Rus)¬WU÷hk-sotshi¬WN÷NOV¬AF÷Novokuznetsk (Rus)¬WV÷metallurg-novokuznetsk¬AN÷n¬~AA÷x8jKqyBN¬AD÷1501322400¬ADE÷1501322400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo St. Petersburg (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Dinamo St. Petersburg (Rus)¬WU÷dinamo-st-petersburg-vhl¬WN÷SOL¬AF÷Soligorsk (Blr)¬WV÷soligorsk¬AN÷n¬~AA÷xpUvNelU¬AD÷1501322400¬ADE÷1501322400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magnitogorsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magnitogorsk (Rus)¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷POD¬AF÷HK Vitjaz (Rus)¬WV÷hk-vitjaz¬AN÷n¬~AA÷ENtiUv2h¬AD÷1501333200¬ADE÷1501333200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jekaterinburg (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKA¬AE÷Jekaterinburg (Rus)¬WU÷avtomobilist-jekaterinburg¬WN÷PAR¬AF÷Pardubice (Cze)¬WV÷pardubice¬AN÷n¬~AA÷bHiGpHeH¬AD÷1501336800¬ADE÷1501336800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neman Grodno (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEM¬AE÷Neman Grodno (Blr)¬WU÷neman-grodno¬WN÷BRE¬AF÷Beibarys Atyrau (Kaz)¬WV÷beibarys-atyrau¬AN÷n¬~AA÷KK58sbXK¬AD÷1501344000¬ADE÷1501344000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMS¬AE÷Avangard Omsk (Rus)¬WU÷avangard-omsk¬WN÷ITA¬AF÷Italia (Eur)¬WV÷italia¬AN÷n¬~AA÷8QF4qwW7¬AD÷1501344000¬ADE÷1501344000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yunost Minsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunost Minsk (Blr)¬WU÷yunost-minsk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riika (Lat)¬WV÷dinamo-riika¬AN÷n¬~~
4
1501195597
591
Ohje: Olet tällä hetkellä Ystävyysottelu 2017 tulokset -sivulla jääkiekko/Maailma alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Ystävyysottelu 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Ystävyysottelu 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. Ystävyysottelu 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Ystävyysottelu 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.