Baseball »Japani » NPB » 2017

results
6
1490716203
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPANI: NPB¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japani¬ZC÷Kd3lkm7l¬ZD÷t¬ZE÷nV75ORij¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/japani/npb/¬ZX÷06Japani 006Japani0010000000157000NPB 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japani¬~AA÷0dUxfR0t¬AD÷1490950800¬ADE÷1490950800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷bmrBb7hP¬AD÷1490950800¬ADE÷1490950800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷pWvUZNFO¬AD÷1490950800¬ADE÷1490950800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~AA÷joNkiPpa¬AD÷1490952600¬ADE÷1490952600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷rLJsgoGn¬AD÷1490952600¬ADE÷1490952600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷dONoh5Vh¬AD÷1490952600¬ADE÷1490952600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷dOqH7pVu¬AD÷1491019200¬ADE÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬AN÷n¬~AA÷Q3F2lNUH¬AD÷1491022800¬ADE÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷KQE6mspO¬AD÷1491022800¬ADE÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷W0IAn1aU¬AD÷1491022800¬ADE÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷nDGbk3FB¬AD÷1491022800¬ADE÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷UyMgjq05¬AD÷1491022800¬ADE÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~AA÷YTvt2taH¬AD÷1491105600¬ADE÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷v7ux3MqB¬AD÷1491105600¬ADE÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷4lmP5Oah¬AD÷1491105600¬ADE÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷runT4rFb¬AD÷1491107400¬ADE÷1491107400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬AN÷n¬~AA÷Q3yY32U4¬AD÷1491109200¬ADE÷1491109200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷zFrL64pn¬AD÷1491109200¬ADE÷1491109200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~
6
1490716203
858
Ohje: Olet tällä hetkellä NPB 2017 tulokset -sivulla baseball/Japani alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NPB 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NPB 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. NPB 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. NPB 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.