Am. jalkapallo »Tanska » National Ligaen » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷TANSKA: National Ligaen¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Tanska¬ZC÷8Kf0eLpR¬ZD÷p¬ZE÷YeFSOli7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/tanska/national-ligaen/¬ZX÷09Tanska 006Tanska0110000000153000National Lig015Ligaen000¬ZCC÷0¬~AA÷4z6OY2mq¬AD÷1473595200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 89'ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAB¬AE÷AaB 89'ers¬WU÷aab-89-ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷HOR¬AF÷Horsens Stallions¬WV÷horsens-stallions¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷84KhvPPL¬AD÷1473595200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Herlev Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷Herlev Rebels¬WU÷herlev-rebels¬AG÷33¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷jTPmu5AF¬AD÷1473526800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷SOL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷CxRqtoe9¬AD÷1473508800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬WU÷aarhus-tigers¬AG÷23¬WN÷COP¬AF÷Copenhagen Towers¬WV÷copenhagen-towers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷IFRusRu3¬AD÷1472904000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 89'ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAB¬AE÷AaB 89'ers¬WU÷aab-89-ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AH÷15¬AN÷n¬~AA÷KU8xr7Qd¬AD÷1472385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬WV÷herlev-rebels¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷IPUgJNmd¬AD÷1472299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horsens Stallions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horsens Stallions¬WU÷horsens-stallions¬AG÷0¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬WV÷triangle-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬AN÷n¬~AA÷vZVkK3Yk¬AD÷1472230800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷6¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷11¬AN÷n¬~ZA÷TANSKA: National Ligaen - Playoffit¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Tanska¬ZC÷S8Xlhugr¬ZD÷p¬ZE÷YeFSOli7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/tanska/national-ligaen/¬ZX÷09Tanska 006Tanska0110000000208000National Lig027yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷Au9q52eH¬AD÷1475935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬WU÷copenhagen-towers¬AG÷18¬BA÷8¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬WV÷triangle-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷8G469Aej¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷MJ8A8UAd¬AD÷1474655400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷SOL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷tSm5j9pj¬AD÷1474120800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sollerod Gold Diggers¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOL¬AE÷Sollerod Gold Diggers¬WU÷sollerod-gold-diggers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬WV÷aarhus-tigers¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷b3b0ikVq¬AD÷1474113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 89'ers¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAB¬AE÷AaB 89'ers¬WU÷aab-89-ers¬AG÷8¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷14¬AN÷n¬~
5
1481106615
45
fixtures
5
1481106615
0
Ohje: Olet tällä hetkellä National Ligaen 2016 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Tanska alueella. LiveTulokset.com tarjoaa National Ligaen 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, National Ligaen 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot. National Ligaen 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. National Ligaen 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.