Am. jalkapallo »Eurooppa » Champions League » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷EUROOPPA: Champions League¬ZEE÷EmsinKTH¬ZB÷6¬ZY÷Eurooppa¬ZC÷Y1OXxHaM¬ZD÷p¬ZE÷UH55NUlS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_EmsinKTH¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/eurooppa/champions-league/¬ZX÷09Eurooppa 008rooppa0470000000153000Champions Le016League000¬ZCC÷0¬~AA÷bFSgiMai¬AD÷1464523200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seamen Milano¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SE¬AE÷Seamen Milano¬WU÷seamen-milano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷43¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷8¬BG÷0¬WN÷MTK¬AF÷Budapest Wolves¬WV÷budapest-wolves¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷pWjy4aqc¬AD÷1463313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Istanbul B.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IST¬AE÷Istanbul B.¬WU÷istanbul-bogazici-sultans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NOV¬AF÷Novi Sad¬WV÷novi-sad¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YiNIoITS¬AD÷1463313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prague Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRA¬AE÷Prague Lions¬WU÷prague-lions¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷PAN¬AF÷Panthers Wroclaw¬WV÷panthers-wroclaw¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬BB÷14¬BD÷27¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷pWU5lKqA¬AD÷1463220000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Petersburg Griffins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Petersburg Griffins¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carlstad Crusaders¬WV÷carlstad-crusaders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬BB÷6¬BD÷30¬BF÷14¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷WS2guG6d¬AD÷1462712400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danube Dragons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAN¬AE÷Danube Dragons¬WU÷danube-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷19¬WN÷SON¬AF÷Lisbon Devils¬WV÷lisbon-devils¬AH÷36¬BB÷8¬BD÷8¬BF÷6¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷dAlBSxNj¬AD÷1462708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budapest Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTK¬AE÷Budapest Wolves¬WU÷budapest-wolves¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷BEL¬AF÷Belgrade Vukovi¬WV÷belgrade-vukovi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷14¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷6uW1k0U3¬AD÷1462021200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlstad Crusaders¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IST¬AF÷Istanbul Koc Rams¬WV÷istanbul-koc-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬WM÷CAR¬AE÷Carlstad Crusaders¬WU÷carlstad-crusaders¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷vVNEnbEM¬AD÷1462017600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Wroclaw¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬WU÷panthers-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷21¬BG÷3¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬WV÷triangle-razorbacks¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷hx4ktdij¬AD÷1461420000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisbon Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SON¬AE÷Lisbon Devils¬WU÷lisbon-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷8¬BC÷8¬BE÷0¬BG÷16¬WN÷IST¬AF÷Istanbul B.¬WV÷istanbul-bogazici-sultans¬AH÷27¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷z19psxxp¬AD÷1461412800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Novi Sad¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novi Sad¬WU÷novi-sad¬AZ÷0¬AG÷8¬AT÷8¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷8¬BG÷0¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬WV÷danube-dragons¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷14¬AU÷8¬BJ÷6¬BB÷8¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷EUROOPPA: Champions League - Playoffit¬ZEE÷EmsinKTH¬ZB÷6¬ZY÷Eurooppa¬ZC÷tWNcwyFS¬ZD÷p¬ZE÷UH55NUlS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_EmsinKTH¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/eurooppa/champions-league/¬ZX÷09Eurooppa 008rooppa0470000000208000Champions Le028yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷GAqWjvMF¬AD÷1469361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seamen Milano¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SE¬AE÷Seamen Milano¬WU÷seamen-milano¬AG÷37¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷21¬BG÷6¬WN÷PAN¬AF÷Panthers Wroclaw¬WV÷panthers-wroclaw¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷40¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷KlLBT01J¬AD÷1469206800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Wroclaw¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬WU÷panthers-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬BA÷7¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬WV÷danube-dragons¬AH÷34¬BB÷10¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷GGfVK8cJ¬AD÷1469185200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seamen Milano¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SE¬AE÷Seamen Milano¬WU÷seamen-milano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷IST¬AF÷Istanbul Koc Rams¬WV÷istanbul-koc-rams¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬AN÷n¬~
5
1481429366
16
fixtures
5
1481429366
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Champions League 2016 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Eurooppa alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Champions League 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Champions League 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot. Champions League 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. Champions League 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.