Am. jalkapallo »Brasilia » BFA » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷BRASILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilia¬ZC÷AJNWJo7e¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/brasilia/bfa/¬ZX÷09Brasilia 008asilia0270000000169000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilia¬~AA÷K8DzFsao¬AD÷1503252000¬ADE÷1503252000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬WU÷bulls-potiguares¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬WV÷tropa-campina¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷tOsf6keo¬AD÷1503248400¬ADE÷1503248400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬WU÷recife-mariners¬AG÷14¬AN÷n¬~AA÷hMBrDLTc¬AD÷1503180000¬ADE÷1503180000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷30¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬AN÷n¬~AA÷6NQvw9mK¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬WU÷botafogo-reptiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬WV÷sao-paulo-storm¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷lpFuf1OB¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬WV÷juventude¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷baCvE1Ei¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Pirates¬WU÷recife-pirates¬AG÷0¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬AN÷n¬~AA÷Q77BXnBs¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santos Tsunami¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santos Tsunami¬WU÷santos-tsunami¬AG÷0¬WN÷SAD¬AF÷Sada Cruzeiro¬WV÷sada-cruzeiro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷58¬AN÷n¬~AA÷AHIf6ACr¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬WV÷campo-grande-predadores¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SWRzvkYD¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patriotas FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patriotas FA¬WU÷patriotas-fa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬WV÷corinthians-steamrollers¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷ht8a5URl¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷WlhKCiIH¬AD÷1502046000¬ADE÷1502046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬WV÷bulls-potiguares¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷phdOBBXN¬AD÷1502042400¬ADE÷1502042400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬WU÷tropa-campina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷REC¬AF÷Recife Pirates¬WV÷recife-pirates¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷beMSd3vg¬AD÷1502040600¬ADE÷1502040600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬WU÷sao-jose-istepos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬WN÷BRO¬AF÷Brown Spiders¬WV÷brown-spiders¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷vFeSAVnU¬AD÷1502038800¬ADE÷1502038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AG÷0¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷lQ2FDX2B¬AD÷1502038800¬ADE÷1502038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷MZvkGot7¬AD÷1501966800¬ADE÷1501966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sada Cruzeiro¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬WU÷sada-cruzeiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬WV÷flamengo-imperadores¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷SUQWeNga¬AD÷1501954200¬ADE÷1501954200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬WV÷juventude¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷K4NOcqPn¬AD÷1501952400¬ADE÷1501952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷vBkpHRQ0¬AD÷1501948800¬ADE÷1501948800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬WU÷minas-locomotiva¬AG÷16¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬WV÷botafogo-reptiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬AN÷n¬~
5
1503283876
41
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRASILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilia¬ZC÷AJNWJo7e¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/brasilia/bfa/¬ZX÷09Brasilia 008asilia0270000000169000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilia¬~AA÷lnGqxT2Q¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusa Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusa Lions¬WU÷lusa-lions¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷0KIqgLwI¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬WU÷parana-hp¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬WV÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷6LPzes95¬AD÷1503250200¬ADE÷1503250200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬WM÷BRO¬AE÷Brown Spiders¬WU÷brown-spiders¬AN÷n¬~AA÷06B738d1¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬WU÷campo-grande-predadores¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~AA÷KU6FW6Qm¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬WU÷flamengo-imperadores¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷WW634lse¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sinop Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAK¬AE÷Sinop Coyotes¬WU÷sinop-coyotes¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AN÷n¬~AA÷8OOaad0i¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Spiders¬WU÷brown-spiders¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷4dFnCuq4¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷bL5JVQuf¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusa Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusa Lions¬WU÷lusa-lions¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬WV÷botafogo-reptiles¬AN÷n¬~AA÷Gd0OUpe0¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬WU÷minas-locomotiva¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬WV÷tritoes¬AN÷n¬~AA÷W6uHzDNj¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬WV÷sao-jose-istepos¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬WU÷parana-hp¬AN÷n¬~AA÷fmaST4A6¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patriotas FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patriotas FA¬WU÷patriotas-fa¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tsunami¬WV÷santos-tsunami¬AN÷n¬~AA÷QB3eAJDG¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Pirates¬WU÷recife-pirates¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷hGtDyg8p¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷fo8a9wTM¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬WU÷tropa-campina¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷nL4iBabA¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬WV÷bulls-potiguares¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬WU÷ufersa-petroleiros¬AN÷n¬~AA÷lAbWSOPC¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬WN÷SAD¬AF÷Sada Cruzeiro¬WV÷sada-cruzeiro¬AN÷n¬~AA÷vcAB2SB7¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Goiania Rednecks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOI¬AE÷Goiania Rednecks¬WU÷goiania-rednecks¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷t2lfRBl8¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷KAK¬AF÷Sinop Coyotes¬WV÷sinop-coyotes¬AN÷n¬~
5
1503283876
39
Ohje: Olet tällä hetkellä BFA 2017 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Brasilia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa BFA 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, BFA 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. BFA 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. BFA 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.